Київщина: Під час евакуації людей окупанти обстрілювали колону з танків, двоє поліцейських загинули

Окупант, прикриваючись «зеленими коридорами», здійснює передислокацію своїх сил і техніки. Всі рятувальні операції на Київщині проходили під вогнем ворога.
Про це повідомив начальник Поліція Київської області Андрій Нєбитов під час брифінгу в Ukraine Media Centre Kyiv.
«У Київській області, яка тимчасово окупована, розташована велика кількість лікарень, шкіл та дитячих садків. Щоб врятувати людей від пекла війни, всі органи державної влади намагалися вивезти якомога більшу кількість громадян. Але російські окупанти не давали такої можливості. Під час евакуації людей у Бучанському районі окупанти обстрілювали евакуаційні колони танками. Один поліцейський загинув, ще один поранений. Така ж ситуація склалася і в Ірпені, коли в службовий автомобіль поліції потрапив снаряд «Граду». Лише зараз вдалося забрати тіло поліцейського», – сказав Андрій Нєбитов.
Очільник поліції Київщини наголосив, що після вдалої атаки ЗСУ на напрямку Ірпінь, Гостомель, #Немішаєве, був проведений ефективний артилерійський удар, який дав змогу просунутись вперед українським військовим. Саме там зараз і тривають найактивніші бойові дії.
«Ми фіксуємо, що переможний настрій у російських солдат давно зник, бо Збройні Сили та весь силовий блок, за активної підтримки громадян працює над тим, щоб знищувати якомога більше продовольчих поставок для окупанта. На Київщині спостерігається партизанський рух», – сказав він.
Андрій Нєбитов наголосив, що вулиці міст і сіл на Київщини наразі усипані тілами як місцевих жителів, так і окупантів.
Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…