Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Київщина готує пропозиції для участі в програмі «Спроможна школа для кращих результатів»

Київська обласна державна адміністрація готує пропозиції щодо проєктів у рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів». До 18 лютого громади пристоличного регіону направлятимуть свої напрацювання для перевірки на відповідність Порядку умов та надання субвенції.

Про це сьогодні, 9 лютого, зазначила заступниця голови ОДА Жанна Осипенко.

«Київщина вже третій рік успішно бере участь у реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів». Вона передбачає створення у закладах загальної середньої освіти інклюзивного та безбар’єрного освітнього середовища, формування сучасного мотивуючого простору, облаштування сучасних кабінетів та лабораторій. Цього року також готуємо пропозиції для вдосконалення регіональної освітньої мережі», – зазначила Жанна Осипенко.

Нагадаємо: у 2021 році на реалізацію проєктів програми «Спроможна школа для кращих результатів» Київська область отримала 40 млн грн. Всі заплановані 11 проєктів були реалізовані в повному обсязі.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022