Працюємо задля перемоги!

Київщина – абсолютний лідер за залученням аграрних кредитів у межах «5-7-9»

Київська область – абсолютний лідер за залученням аграрних кредитів у межах «5-7-9». Так, за обсягом кредитування за 2023 рік 472 аграрії Київської області залучили на 6 млрд 097 млн грн. Про це повідомили в Управлінні агропромислового розвитку Київської ОВА.

Нагадаємо, аграрії залучають кредити в розмірі від 100 тис. до 90 млн грн у межах програми «Доступні кредити 5-7-9». Відсотки становлять від 0% до 9% залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

Таких кредитів залучено по всій Україні на 25 млрд 939 млн грн.

У ТОП-5 також входять Вінницька (2 млрд 247 млн грн.), Кіровоградська (970 млн грн.), Одеська (963 млн грн.), Дніпропетровська (895 млн грн.) області.

Попри постійні повітряні атаки ворога, аграрії Київщини продовжують працювати.

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…