Кирило Тимошенко разом з керівництвом Київської ОВА побували на місці рятувальної операції в Бородянці

Сьогодні заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк та керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба перевірили хід виконання робіт із розбору завалів в зруйнованій окупантами Бородянці.

Наразі на місці працює понад 200 фахівців ДСНС та 200 волонтерів. До обстежень пошкоджених будинків також долучилися професійні пожежні та рятувальники з Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини та Польщі.

Для фахівців та волонтерів, що працюють майже цілодобово, в Бородянці розгорнули тимчасове мобільне містечко, що складається з 15 будинків. Конструкції монтуються за лічені хвилини та мають усі необхідні елементи для поселення в найкоротші терміни.

«Наша принципова позиція, що в цих будинках будуть тимчасово проживати саме робітники ДСНС та волонтери. Для людей, що втратили житло в Бородянці потрібно будувати нове житло і ми будемо це робити якнайшвидше. Щодо цих мобільних будиночків, в наших планах закупити їх в більшій кількості та використовувати таке житло і в інших областях», – прокоментував Кирило Тимошенко.

Конструкції були надані Закарпатській ОВА колишнім губернатором штату Нью-Йорк Джорджем Патакі під час його візиту, але на прохання Офісу Президента 15 будинків опинилися в Київській області, що постраждала внаслідок російської агресії.

«Роботи в Бородянці рятувальникам вистачає. Фахівці працюють майже нон-стоп, щоб мешканці якнайшвидше змогли повернутися у вцілілі будинки. Основні роботи з відновлення інфраструктури селища маємо завершити до кінця травня», – зазначив керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба.

Крім того, Кирило Тимошенко та керівництво області перевірило хід робіт на тимчасовому мосту через річку Ірпінь біля с. Стоянка. Міст майже готовий, в чому впевнилося само керівництво проїхавши по ньому. Залишаються фінальні роботи і переправа запрацює вже найближчими днями.

«Це вже друга тимчасова переправа через річку Ірпінь. Роботи виконані на високому рівні та вчасно. Вже найближчими днями переправа запрацює. Одночасно проводимо демонтаж конструкції підірваного мосту. Поставили перед собою задачу відновити рух по одній полосі мосту за 2 місяці, а всю конструкцію відновити за 4-5 місяців. Працює далі», – підкреслив голова КОВА Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…