Кухарі, які навчатимуть фахівців їдалень закладів середньої освіти Київщини, взяли участь у семінарах

У Київській області продовжується реформування шкільного харчування. 23 листопада на базі навчально-практичного центру Бориспільського професійного ліцею пройшов семінар під назвою «Зміни та сучасні тенденції в організації харчування в закладах загальної середньої освіти» 30 майстрів виробничого навчання та педагогів закладів професійно-технічної освіти Київщини.

Захід відбувся в межах реалізації проекту з реформування системи шкільного харчування, що здійснюється за ініціативи та під патронатом Першої леді України Олени Зеленської, Міністерством освіти і науки України, Національним управлінням у справах освіти та молоді Естонської Республіки (HarNo), Департаментом освіти і науки Київської ОВА спільно з ГО «Національна асоціація громадського харчування».

Семінар складався з теоретичної та практичної частин. Під час навчання слухачі ознайомилися з можливостями і перевагами використання нового сучасного обладнання для приготування здорової та смачної їжі, технологією приготування страв на сучасному обладнанні та закріпили отримані знання на практиці. Вони власноруч готували страви за новими високотехнологічними методиками та вивчали способи урізноманітнення меню в сучасних умовах.

Протягом заходу учасники здобули необхідні практичні навички, аби стати тренерами та навчити кухарів їдалень основам правильного харчування.

Як повідомляли раніше, на Київщині відновили навчання кухарів, які готують їжу для дітей у школах, у межах реформи шкільного харчування.

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…