Працюємо задля перемоги!

Кожна дитина стала переможницею учнівської ліги «Здорова Україна»

25 травня стартував четвертий, фінальний етап пілотного обласного фізкультурно-оздоровчого проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна». Завершальний етап – «Вища ліга» – провели в селищі Немішаєве Бучанського району.

Захід розпочався з урочистого відкриття і традиційної руханки, щоб розім’ятися перед стартом Ігор.

Загалом в іграх «Вищої ліги» взяли участь 197 учнів.

Переможцями стали абсолютно всі учасники Ліги. Незалежно від результатів кожна дитина отримала диплом-відзнаку про участь. Крім того, під час заходу провели лотерею. Учні з трьох громад, які витягнули щасливий квиток, додатково отримали призи-іграшки.

Немішаївську громаду, яка прийняла Ігри останнього етапу, нагородили комплектом спортивного інвентарю: наборами футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів. 

Також оргкомітет відзначив вчителів фізичної культури – учасників Ліги почесними грамотами.

Нагадаємо, перший, другий і третій етапи заходу – «Ліга дружніх», «Ліга сміливих» та «Перша ліга» – вже відбулися в усіх семи районах Київщини. Понад 25 тисяч учнів закладів загальної середньої освіти області взяли участь у попередніх відбіркових етапах. Школярі-спортсмени показували себе в таких модулях, як: Cool Games, баскетбол 3х3, волейбол, гандбол, дартс, дитяча легка атлетика, настільний теніс, фрізбі, футбол, шашки та багато інших.

Довідково.

Фізкультурно-оздоровчий проєкт «Учнівська ліга «Здорова Україна» реалізований Департаментом освіти і науки та Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації у співпраці з Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Київським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з місцевими органами управління освітою й закладами загальної середньої освіти області.

Проєкт впроваджується серед учнів п’ятих класів із метою мотивації школярів до здорового та активного способу життя згідно з модельною навчальною програмою Нової української школи. Заходи в рамках Ліги не носять характеру змагань і відбуваються у форматі ігор.

Поділитися:
Читайте також

4 серпня з візитом на Київщину прибула естонська делегація на чолі з Міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалу та Надзвичайним…

Федеральний архів Німеччини передав Державному архіву Київської області чотири планетарних сканери book2net kiosk для оцифрування архівних документів. Це обладнання –…

Одним із ключових завдань на сьогодні є захист прав дітей в умовах воєнного стану, допомога сім’ям, які проживають на звільнених…

Перші п’ять сімей із Дмитрівки отримали документи та ключі від житлових будинків, що були зведені замість зруйнованих окупантами. Сьогодні, 30…