Працюємо задля перемоги!

Кожен захисник є символом нескореності та відданості українському народу – Руслан Кравченко з нагоди 5-річчя заснування 114 бригади ТрО

Кожен захисник – символ нескореності та відданості українському народу. Про це наголосив голова Київської ОВА Руслан Кравченко під час привітання військових 114 бригади територіальної оборони з 5-річчям заснування. 

«Ворог підступний. Але ми єдині, згуртовані та сильні. Дякуємо кожному і кожній, хто з перших днів став на захист і в найскладніші часи втримав країну, дякуємо тим, хто продовжує боротьбу за незалежність та майбутнє країни. Вічна пам’ять тим, хто поклав життя за Україну! Кожен захисник – символ нескореності та відданості українському народу!», – зазначив Руслан Кравченко у своєму вітальному слові до військовослужбовців.

Захід пройшов 25 травня в місті Біла Церква. У ньому взяли участь представники влади Київської області, Білоцерківського району та міста Біла Церква, військового керівництва та народні депутати.

З перших днів повномасштабного вторгнення військові 114 бригади ТрО ЗСУ активно захищали Київщину та столицю України. Під час захисту Київської, Запорізької, Донецької і Луганської областей, а також звільнення Харківщини вони продемонстрували відвагу, мужність та міць. 

З нагоди 5-річчя від створення бригади бійцям вручили державні нагороди, відзнаки та почесні грамоти. Передали від благодійників автомобілі, дрони й спеціальну комп’ютерну техніку.

«Робимо все, щоб спільно наблизити нашу перемогу та зберегти найцінніше – життя», – акцентував голова КОВА.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…