Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 9 КВІТНЯ ДО 6:00 10 КВІТНЯ

У Київській області комендантська година запроваджується з 21:00 9 квітня до 6:00 10 квітня. Крім населених пунктів Гостомельської селищної ради та міста Ірпінь. На території цих міст та сіл діє посилена комендантська година. Тимчасові обмеження в населених пунктах Гостомельської селищної ради триватимуть до 6:00 години 14 квітня. У місті Ірпінь – до 9:00 години 11 квітня.

Нагадуємо, під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях – парках, скверах, площах тощо.

«Посилена комендантська година під час воєнного стану – це вимушений крок. Мета якого, перш за все, сприяти безперешкодній роботі правоохоронних органів та рятувальників під час робіт з розмінування територій. Прошу мешканців, що залишилися в цих населених пунктах, дотримуватися вимог та залишатися вдома. У разі виявлення підозрілого предмету або вибухівки, відразу повідомляйте за номером 101. Не немагайтеся вирішувати питання самостійно – це доволі небезпечно», – зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…