Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 5 КВІТНЯ ДО 6:00 6 КВІТНЯ

У Київській області комендантська година запроваджується з 21:00 5 квітня до 6:00 6 квітня. Виключення – звільнені від окупантів населені пункти Броварського, Вишгородського та Бучанського районів. Там дію комендантської години подовжено до 6:00 години 7 квітня.

У цей час категорично заборонено виходити на вулиці та в інші громадські місця – парки, сквери, площі тощо. Також не можна пересуватися жодним транспортом.

«У регіоні активно триває робота з розмінування та зачистки територій, звільнених від окупантів нашими силами оборони. Військові, фахівці ДСНС, поліцейські працюють швидко, аби зробити ці населені пункти безпечними для його мешканців. Тільки за вчора в області виявили 574 вибухонебезпечних предмети. Відразу після розмінування розпочнеться робота з відновлення критичної інфраструктури. Тому ви маєте залишатися вдома та не ускладнювати задачу спеціалістам. А поки наберіться терпіння, бережіть себе та допомогайте один одному», – наголосив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…