Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ ДІЯТИМЕ З 20:00 20 БЕРЕЗНЯ ПО 7:00 21 БЕРЕЗНЯ

Комендантська година у всіх районах Київської області триватиме з 20:00 20 березня до 7:00 21 березня.
 
У цей час забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи. 
 
Також у темну пору доби потрібно дотримуватися світломаскувального режиму – зведіть до мінімуму вуличне та внутрішнє освітлення. 
 
«Вкотре наголошую – поставтеся серйозно до тимчасових обмежень, що запроваджуються під час воєнного стану. Київщина обороняється від загарбника. Кожна наша з вами дія може нести як позитивні, так і негативні наслідки. Безпека громадян понад усе! Дотримуйтеся рекомендацій влади, бережіть себе та близьких», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.
Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…