Комендантська година на Київщині діятиме з 17:00 27 лютого до 8:00 28 лютого

Увага! На території Київської області діятиме комендантська година з 17:00 27 лютого до 8:00 28 лютого згідно з Розпорядженням начальника військової адміністрації №97 від 27.02.2022. 

 

У цей час заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.

 

«Така міра необхідна для захисту мешканців та ефективної оборони територій Київської області від окупаційних військ. Прошу з розумінням поставитися до цього та не виходити на вулицю в зазначений термін. Ми робимо все можливе, щоб стабілізувати ситуацію», – зазначив начальник військової адміністрації Олексій Кулеба.

 

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022