Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Київщина увійшла до ТОП-5 областей за сплатою туристичного збору

Пристоличний регіон увійшов у п’ятірку областей за обсягами сплати туристичного збору за даними Державного агентства розвитку туризму України. Відтак за 2021 рік із Київщини до бюджету країни надійшло 15,3 млн грн.

На цьому сьогодні, 25 січня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Коронавірус негативно позначився на всіх сферах, у тому числі й на туристичній. Люди не мають активної можливості подорожувати та відкривати для себе світ, але натомість отримали шанс більше дізнатись про рідні місця. Тож ми з командою активно працювали над розвитком внутрішнього туризму в пристоличному регіоні. І той факт, що ми увійшли в п’ятірку кращих в Україні, якнайкраще підтверджує ефективність проведеної роботи», – прокоментував Василь Володін.

Зазначимо: більше дізнатись про туристичну мапу пристоличного регіону можна на сайті «Мандруй Київщиною».

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022