Італійська гуманітарна організація «Cesvi» сприятиме відновленню Бучі

Одна з найбільших італійських гуманітарних організацій «Cesvi» виділяє перші пів мільйона євро на відновлення комунальної інфраструктури та об‘єктів соціальної сфери
м. Буча

Це стало можливо після зустрічі очільника Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка із представниками організації – генеральним менеджером Пʼєрсільвіо Фаджано і старшим спеціалістом із надзвичайних ситуацій, радником з питань безпеки Пʼєтро Фіоре.
«Практично щодня ми зустрічаємо на Київщині закордонні делегації. Представники різних країн на власні очі пересвідчуються, які руйнування залишають після себе російські війська. Щиро вдячний, що слова підтримки підкріплюються практичною допомогою. Зокрема італійська організація “CESVI” висловила намір сприяти відбудові Бучі. Очікуємо, що завдяки цьому місто вдасться відновити в найкоротші терміни- зазначив Олександр Павлюк.
Сторони обговорили можливості та напрями допомоги постраждалому від російської агресії місту Буча. І вже через кілька днів була організована зустріч з головою Бучанської громади.
Був намічений план, який обов‘язково матиме довгострокову рамкову угоду. Місто Бергамо вийшло з пропозицією встановити братські відносини з містом Буча. І це вже буде тісна співпраця, яка передбачатиме розвиток міста – у комунальній, соціальній, економічній та гуманітарній сферах.
Водночас, сума на відновлення Бучі буде збільшена за рахунок благодійних внесків, які фонд залучає від приватних та державних донорів, зокрема від муніципалітету міста Берґамо, де знаходиться його штаб. Серед пріоритетних напрямків відновлення Бучі – відбудова та відновлення зруйнованої громадської та комунальної інфраструктури, відбудова житла, заміна парків спеціальної техніки (автомобілів швидкої допомоги, пожежних машин, громадського транспорту).

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…