Ірпінь відвідав Міністр закордонних справ Данії

2 травня Київську область відвідала делегація із Данії на чолі з Міністром закордонних справ Данії Єппе Кофод. Разом із головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київщини Олексієм Кулебою вони відвідали місто Ірпінь.
Під час візиту делегація оглянула наслідки обстрілів та бомбардувань житлових будинків російською армією. Олександр Павлюк розповів почесним гостям про воєнні дії на території Ірпеня та злочини окупантів в місті.
“Місто Ірпінь дуже постраждало від дій окупантів. У 2014 році, тікаючи від війни на сході України, близько 10 тисяч українців переселилися до Ірпеня. Тепер ці люди знову змушені покинути свої домівки та евакуюватися. З них 1200 – дітей та 560 дошкільнят. Наразі всі вони знаходяться у безпеці на заході України або за кордоном. Але люди дуже хочуть повернутися назад. І ми робимо все, аби зробити місто безпечним та комфортним, – заявив голова Київської ОВА.
У місті відновлюють комунікації – вже відновили водопостачання, на фінальному етапі відновлення електрики.
“В Ірпені наразі залишається близько 4000 людей. Це ті, хто не зміг евакуюватися. Їм надається гуманітарна допомога – харчування, вода, предмети першої необхідності. Майже відновлене електропостачання. Проблема в тому, що окупанти знищили трансформаторні станції, тому світло доводиться відновлювати практично з нуля”, – зазначив Олексій Кулеба.
Під час зустрічі Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод розповів, що Україна може розраховувати на підтримку.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…