Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Гуманітарний штаб продовжує роботу

​​Щодня Збройні сили України звільняють все більше населених пунктів Київщини від окупантів. Тож наша задача – максимально швидко підготувати звільнені території до повернення людей та відновлення повноцінного життя в регіоні. 

Сьогодні під час традиційної наради Гуманітарного штабу визначили пріоритетні напрямки роботи. Серед них:

Надання гуманітарної допомоги до постраждалих міст та сіл. Гуманітарний штаб вже готується до відправлення автівок з речами першої необхідності для тих, хто дотепер залишався на окупованих територіях. 

Це, в першу чергу, продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг. Автівки з допомогою вирушать до населених пунктів відразу після зачистки та розмінування нашими силами оборони.

Оцінка руйнувань та план відновлення об’єктів інфраструктури. За попередніми даними, руйнування зафіксовані у 35 з 69 територіальних громад Київської області. Уже працюємо над оцінкою завданих збитків, нормалізацією ситуації в громадах та «дорожньою картою» глобального відновлення. У першу чергу, критичної інфраструктури: газо-, електро-, водопостачання та зв’язку.

Робота закладів соціальної сфери на звільнених від орків територіях. Заклади соціального захисту населення та освіти, що змушені були припинити свою діяльність на тимчасово окупованих територіях, мають поновлювати свою роботу. Для цього розробляємо план відновлення пошкоджених об’єктів, поновлення грошових виплат та налагодження видачі соціальної допомоги незахищеним верствам населення. Заклади освіти там, де це можливо, відновлять навчальний процес дистанційно. 

Наголошую, будь-які роботи можливі виключно після повної зачистки звільненої території військовослужбовцями та розмінування доріг, мостів й інших критично важливих інфраструктурних об’єктів фахівцями ДСНС.  

Не зупиняємось та працюємо на благо мешканців Київщини 24/7. Усе буде Україна!

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…