Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у складі офіційної української делегації бере участь у Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Війна в Україні – стала однією із ключових тем Давоського форуму. Основна мета делегації – розповісти світовій спільноті та бізнес-колам про злочини росіян проти українців та наслідки російської агресії проти України.

“Ми повинні максимально ефективно побудувати діалог та роботу з країнами-партнерами для оперативної реалізації проектів з відновлення. Зацікавити інвесторів в участі в цих важливих проєктах. Бо обсяг робіт колосальний. Тому моя задача, як очільника Київської області, розповісти світовій спільноті про злочини російської армії на Київщині та сприяти залученню інвестицій для відбудови пристоличного регіону”, – зазначив Олексій Кулеба.

Під час Форуму заплановані дискусійна панелі, в яких візьме участь очільник Київщини.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…