Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк і керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба відвідали звільнені від окупантів селища Іванків і Бородянка (фото)

Очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк і керівник гуманітарного штабу Олексій Кулеба, 5 квітня, відвідали селища Іванків та Бородянка. Мета виїзду – оперативне відновлення повноцінного функціонування населених пунктів після російської окупації та налагодження роботи гуманітарних штабів в населених пунктах.

“Київщина була та залишається форпостом оборони столиці. Десятки населених пунктів нашого регіону першими взяли на себе удар рашистів. Місцеві жителі в прямому сенсі втратили все. І зараз ключове наше завдання – оперативно відновити повноцінну життєдіяльність сіл, селищ і міст Київської області, які постраждали від російської окупації. Як тільки відповідні роботи будуть завершені, люди, які виїхали, зможуть повернутись додому. А поки це ще небезпечно”, – зазначив Олександр Павлюк.

Тим часом в Іванкові та Бородянці вже запустили в роботу гуманітарні штаби. Там продукти та речі першої необхідності надають жителям, які не мали змоги евакуюватись.

Паралельно обидва селища рятувальники, військові та правоохоронці перевіряють на наявність замінувань. У населених пунктах уже встигли знешкодити багато боєприпасів і мін. Роботи в цьому напрямі продовжуються.

Паралельно аварійні бригади працюють над відновленням дорожньої інфраструктури, електро-, газо- та водопостачання на територіях Іванкова та Бородянки.

 

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…