Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Фонд “Київщина: захистимо і відбудуємо” продовжує налагоджувати зв’язки з іноземними партнерами

Цього разу зустрілися у Києві з представниками польського благодійного фонду “Fundacja Potrafię Pomoс”. 

Незважаючи на небезпеку для життя, польські колеги розуміють важливість особистої підтримки українців, зокрема жителів Київщини. Спільно розвантажили 10 тонн гуманітарної допомоги, яку уже сортуємо та доставимо у найгарячіші точки Київської області. В пріоритеті – території, де російські окупанти штучно створюють гуманітарну катастрофу.

За результатами зустрічі з польськими благодійниками домовилися про подальшу регулярну співпрацю, аби підтримати жителів Київщини. Будемо й надалі вирішувати гуманітарні питання регіону і щиро дякуємо партнерам за те, що ми не самі у розв’язанні критичних гуманітарних питань.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…