Працюємо задля перемоги!

Засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини відбудеться 15 лютого 2022 р.

15 Лютого, 2022

15 лютого 2022 року відбудеться засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління культури Київської обласної державної адміністрації. 

 

У порядок денний включено розгляд таких питань:

 

Про внесення об’єкта «Культурний шар літописного міста Льто XI-XIIIст. та пізньосередньовічного часу Баришпіль  XVII-XVIII ст.», що знаходиться  у м. Бориспіль,  до Переліку об’єктів культурної спадщини.

 

Про розгляд облікової документації на щойно виявлене визначне місце історико-культурної пам’ятки національного значення «Церковне кладовище» зруйнованої козацької церкви «Покрова Пресвятої Богородиці» у с. Бишів, Фастівського району.

 

Про погодження демонтажу пам’ятника Кудрі І. Д. та виключення «Пам’ятник Герою Радянського Союзу Кудрі І. Д.» з переліку пам’яток історії та мистецтв Київської області, що не підлягають приватизації, затверджений рішенням Київської обласної ради від 19.06.2003 року № 968-06-XXIV у с. Проців, Воронківської територіальної громади, Бориспільського району.

 

Про надання дозволу ТОВ «Промінь БЦ» на купівлю нежитлової будівлі – пам’ятки архітектури місцевого значення, за адресою: вул. Гагаріна, 37, м. Біла Церква, у іншої особи – Маршалока В.В.

Різне.

 

Увага! 

Засідання відбудеться в дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google Docs. Розробникам проєктів та членам Консультативної ради доступ буде надано на вказаний вами E-mail та у мобільному застосунку  Viber.

Поділитися: