Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Електропостачання відновлено ще у 28 населених пунктах

Протягом 8 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання в 28 населених пунктах Київської області. Зокрема, у Бучанському районі повністю відновили електропостачання у селі Колонщина, а також частково у смт Макарів та селах: Зурівка, Ясногородка, Маковище, Вишеград, Петрушки, Личанка, Мила, Шпитьки, Музичі. У Броварському районі частково відновили електропостачання в селах: Рудня, Богданівка, Кулажинці, Світильня, Велика Димерка, Скибин, Плоске, Коржі, Лук’янівка, Перемога. Після відтиску нападу російських окупантів Збройними силами України та розмінування цих територій, енергетиків допустили до відновлення зруйнованих електромереж. Загалом протягом минулої доби світло повернули для 3 192 родин у Київській області.

Окрім того енергетики відновили електропостачання будівлі міської ради у місті Ірпінь, звільненому Збройними силами України від російських окупантів. 

Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Зокрема, вже почали відновлення в Богданівці Броварського району, де люди місяць перебували без світла. Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини та Києва.

Електромонтери продовжують огляди енергообладнання та виконують відновлювальні роботи. Аварійно-відновлювальні бригади приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

9 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 23 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів. Ускладнює ремонт затоплення території з мережами компанії. Ворог зруйнував насосну станцію, яка качала воду з річки Ірпінь на Дніпро, і вода розлилась на значній території області. Через це відновлення електропостачання в Козаровичах Вишгородського району займе ще декілька днів.

Компанія співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Без світла залишаються мешканці 389 населених пунктів у Київській області.

За інформацією відділу комунікацій ДТЕК

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…