До медичних закладів Київщини вже надійшло 25 тонн медикаментів

У Київській області розвернули логістичний центр для зберігання гуманітарної допомоги лікарських засобів та витратних матеріалів. Склад забезпечує отримання закладами охорони здоров’я необхідних медичних препаратів відповідно до їхніх потреб. Функціонування центру забезпечують працівники Департаменту охорони здоров’я Київської обласної військової адміністрації. Наразі всі заклади охорони здоров’я, що звертались за медикаментами, отримали їх у повному обсязі. До лікарень вже надійшло близько 25 тонн медикаментів.

На складі вже зібрано необхідний запас ліків, а саме антибактеріальні, знеболюючі препарати, які за необхідності можуть отримати всі заклади. Наразі на складі перебуває близько 7 тонн препаратів та витратного матеріалу.

«Важливо, щоб усі люди, хто потребують медичної допомоги, отримували належне лікування в повному обсязі. Тому ми робимо все для того, аби всі заклади охорони здоров’я отримували необхідні препарати для порятунку пацієнтів», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

При Київській обласній військовій адміністрації працює центр волонтерів. Його головна задача – об’єднання зусиль всіх волонтерських груп та допомога населенню….

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України. Сьогодні до логістичних центрів вже направили 266 тонн гуманітарної…

При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги. Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером гарячої лінії: +380 (44) 363 07…