До лікарень Київщини протягом тижня госпіталізували 344 пацієнти із COVID-19

На сьогодні до закладів охорони здоров’я Київської області госпіталізували 344 пацієнти з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та 25 – із підозрою на коронавірус. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА. 

Протягом тижня, з 19 по 25 вересня, в Київській області зареєстровано 2192 підтверджених випадки COVID-19. Це на 30% більше, ніж у попередній період – з 12 по 18 вересня. 

Наголошуємо, вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

За останній тиждень щеплено 4564 особи. Це на 828 осіб більше, ніж минулого тижня. Від початку вакцинальної кампанії в Київській області здійснено понад 1,8 млн щеплень.

Наразі Київщина отримала 23 400 доз вакцини Comirnaty від COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Нагадаємо, для того, щоб зробити щеплення, потрібно звернутися по скерування до сімейного лікаря. У Київській області функціонують 25 центрів масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також працює 19 мобільних бригад.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…