Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

До Бородянки завітали Міністр культури Литовської Республіки Сімонас Кайрис і Віце-прем’єр-міністр, Міністр культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотр Глинський

Сьогодні, 22 квітня, на запрошення Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка Бородянку відвідали Міністр культури Литовської Республіки Сімонас Кайрис і Віцепрем’єр-міністр, Міністр культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотр Глинський.

Мета їх робочого візиту полягала у підтримці України у протистоянні агресії росії на культурному та інформаційному фронтах.

Участь у зустрічі також взяли заступник голови Київської обласної військової адміністрації Олег Торкунов, начальник управління культури Дмитро Гончаренко.

Огляд містом для делегації було організовано  директоркою Краєзнавчого музею Бородянщини Ольгою Угнівенко.

Пьотр Глинський і Сімонас Кайрис оглянули Палац культури ім. Т. Шевченка і Центральну публічну бібліотеку, а також пам’ятники Тарасу Шевченку та Михайлу Архістратигу. Усі ці об’єкти зазнали пошкоджень від рук окупантів.

Ольга Угнівенко розповіла членам делегації, що в селищі також постраждав Краєзнавчий музей. Однак, деякі унікальні експонати вдалось вивезти в безпечне місце.

Зазначимо, що Міністерство культури та інформаційної політики України разом із Міністерством культури Литовської Республіки та Міністерством культури та національної спадщини Республіки Польща уже почали напрацьовувати шляхи відновлення української культурної спадщини. Зокрема українським мовникам національного марафону надаватимуть фінансову підтримку, а також будуть забезпечувати теле- та радіообладнанням. Це дозволить відновити пошкоджену російськими військами телеінфраструктуру в деяких областях України.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…