Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Для протидії брехні росії створено інформаційний полк ₩AW

Українські креативники, журналісти, режисери та піарники, що створюють відеоконтент різних форматів та різної тематики, у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України створили інформаційний полк ₩AW: War Against War. 

Мета платформи — посилити протидію відвертій брехні та пропаганді росії. 

«Українці спостерігають шалену кількість інформації, яку генерують та створюють волонтери з різних сфер. І це надзвичайно важливо, адже всі вони посилюють інформаційний спротив нашої країни та показують правду всьому світу. Сьогодні будь-який ролик або фото — це не просто контент. Це підняття бойового духу та доказова база проти злочинних дій російської федерації щодо України. І ми маємо збільшувати їхню кількість, аби не залишити ворогу жодного шансу на пропагандистську брехню», — прокоментував Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. 

Так, інформаційні війська створюватимуть відео та тексти різними мовами, розраховані на різну аудиторію: світ, Україна, росія. Закликаємо українців поширювати ролики та тексти на всіх доступних майданчиках.

Діяльність ₩AW авторизована Офісом Президента і Міністерством культури та інформаційної політики. Отож, вся інформація на їх ресурсах не може містити неправдивих звернень чи пропаганди.

Де можна підписатися? 

Інстаграм 

Канал у телеграмі   

Ютюб МКІП Мінкульту   

Плейлист на ютюбі МКІП Мінкульту  

Власникам ЗМІ та представникам медіаспільноти інформаційний полк пропонує долучатися до співпраці та інформаційної підтримки. 

₩AW: War Against War створює відеоконтент — і якщо є можливість розповсюджувати його на своїх ресурсах, це дуже допоможе в поширенні правди. Зокрема, про те, як жорстоко веде війну росія проти України та мирного населення наших міст. 

Контактна форма для всіх, у кого є можливість сприяти дистрибуції відеоконтенту: https://forms.gle/hjJLVWzqJb8bfV1H6 

Контактна форма для креативних команд, котрі бажають співпрацювати з ₩AW: War Against War: https://forms.gle/JqhNCoFSzMhMRtyK6. 

Візуалізація до релізу: https://bit.ly/3I0aUis 

Відео «Слава Україні!»:

Ми обовʼязково переможемо. Слава Україні!

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Війна змусила українців негайно евакуюватися у більш безпечні регіони країни. Однак не всі встигли захопити з собою необхідні паперові документи….

Волонтерське об’єднання «СпівДія» координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я…