Працюємо задля перемоги!

Для кухарів та медичних сестер закладів середньої освіти провели семінар у межах реформи шкільного харчування

У Київській області триває реформування системи шкільного харчування. 2 березня на базі Навчально-практичного центру ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» відбувся семінар для медичних сестер, кухарів та відповідальних за організацію харчування опорних закладів загальної середньої освіти. Захід пройшов за сприяння Департаменту освіти і науки Київської ОВА спільно з Національною організацією громадського харчування за участі представників Всесвітньої продовольчої програми ООН, що розпочала пілотування Програми зі шкільного харчування в Київській області.

Мета навчальних семінарів – удосконалити систему здорового харчування школярів Київщини. 

Бренд-кухарі компанії Національної організації громадського харчування провели майстер-клас для кухарів, як працювати на сучасному технологічному обладнанні, показали учасникам технології приготування різноманітних страв. Технолог зі шкільного харчування Олена Хитровська ознайомила медичних сестер із дієтичного харчування з особливостями складання нового шкільного меню, методологією його розроблення та розрахунку калорійності страв. 

Представниця Бориспільського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області Лариса Улько висвітлила вимоги санітарного регламенту та інших нормативно-правових актів до організації харчування в закладах загальної середньої освіти. 

Від початку року на базі ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» навчання пройшли працівники 28 опорних закладів загальної середньої освіти.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…