Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Денис Шугалій взяв участь у презентації нових цифрових послуг під час Diia Summit

Сьогодні, 8 лютого, у Києві за участі Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської відбувся Diia Summit. У його рамках Віце-прем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров разом із командою презентували нові цифрові продукти та запустили простір для IT Дія.City.

Участь у заході взяли також голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Київщину під час презентації представляли заступник голови ОДА Денис Шугалій і директорка департаменту економіки та цифровізації Наталія Погребна.

«Два роки тому за ініціативи Президента «Держава у смартфоні» почалась масштабна цифровізація України. Вона принесла потужні результати, адже завдяки цифровим послугам життя мільйонів українців стало зручнішим і безпечнішим. Що найголовніше, цифровий розвиток країни не зупиняється. Команда Мінцифри разом із цифровізаторами з усіх регіонів продовжують працювати в цьому напрямку. Це дозволяє впроваджувати нові послуги. І одні з останніх напрацювань були презентовані саме сьогодні», – прокоментував Денис Шугалій.

Відтак під час презентації експерти розповіли про нові сервіси у «Дії». Серед них такі:

• Зміна місця реєстрації. Тепер кожен без жодних папірців і черг просто може вказати адресу, за якою планує проживати, на порталі або в застосунку Дія, та отримати підтвердження від власника житла.

• Шеринг техпаспорта. Тепер у декілька кліків можна пошерити техпаспорт у застосунку з близькою людиною, яка користується вашим авто. Заява подається в кілька кліків та обробляється до 10 хвилин.

• Опитування. Важлива послуга для розвитку електронної демократії в країні. Опитування серед користувачів Дії допоможуть органам влади дізнатися думку суспільства з того чи іншого приводу, а команді — у розробці нових послуг.

• Автоматичний дозвіл на будівництво. Раніше його можна було отримати на порталі Дія, але чекати на розгляд протягом 10 робочих днів. Відтепер послуга надається автоматично, а результат замовник отримує одразу.

• Довідка про несудимість. Це одна з найпопулярніших довідок серед українців. Їх отримують близько 1 млн щороку. Наприклад, для військкоматів або для влаштування на роботу. Тепер отримати цю довідку можна буде в декілька кліків, не використовуючи послуги посередників.

• Е-грошова допомога ВПО без зміни даних. Тепер замість того, щоб ходити до чиновників та приносити теку тих самих паперів — можна за кілька хвилин отримати послугу на порталі Дія.

Окрім цього, відбувся і запуск простору для IT Дія.City. Це одна з найкращих податкових систем, над якою команда Мінцифри працювала останні два роки. Вона поширюється на всю територію України та створює для технологічного бізнесу особливі умови, що враховують специфіку внутрішнього ринку та конкуренцію з іншими країнами. 

Зазначимо: 

Застосунком і порталом “Дія” користуються 14 млн українців. Щоденно реєструються від 20 до 30 тисяч нових користувачів. 

У застосунку “Дія” українці можуть отримати 13 цифрових документів та 15 послуг, а на порталі – понад 70.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022