День усиновлення – свято милосердя та доброти

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра до людей, що невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Аби дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожна дитина потребує батьківської любові, тепла та родинного затишку.
У цей день ми вітаємо усиновлювачів та тих дочок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні.
Наразі в Київській області 1198 сімей стали рідними для 1271 усиновленої дитини. Ці родини роблять по-християнські благородну, неоціненно важливу справу. 2436 дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування виховується в сім’ях опікунів та піклувальників. Крім того, на Київщині створено та функціонує 84 прийомні сім’ї, в яких виховується 170 дітей. Також діє 62 дитячих будинки сімейного типу. У них виховується 436 дітей.
Висловлюємо слова подяки кожній родині, яка відкрила двері своєї домівки для сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв милосердя і любові до дітей. Ми пишаємося вами!
Шануйте один одного, будьте чуйними і творіть добро.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…