Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Цього літа на Київщині у 23 територіальних громадах працюватимуть 33 табірні зміни для дітей 6-17 років

Всього за літній період у пришкільних дитячих таборах денного перебування зможуть відпочити близько 2,5 тисяч дітей. 

Крім того, школи активно беруть участь у різних міжнародних онлайн-проектах.

У сьогоднішніх умовах організатори найбільшої освітньої волонтерської програми в Східній Європі – проєкту GoCamp Online пропонують для наших шкіл оновлені програми про креативність, діджитал-технології, бізнес та підприємництво. Отримали перемогу в конкурсному відборі та долучаються у 2022 році до проєкту GoCamp учні Обухівської, Кагарлицької, Броварської та інших територіальних громад.  

Також школярі Київщини стали учасниками програми обміну «UKRAINE IS THE CAPITAL OF GREAT PEOPLE» . У проєкті, в якому беруть участь понад 300 шкіл України, 30 команд з Київщини.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…