Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ЦНАПи в шести громадах Київщини отримали комп’ютерну техніку від проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

ЦНАПи Київської області, що постраждали від російської агресії отримали комп’ютерну техніку та забезпечення від проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Їх представники вже відвідали ЦНАПи Іванківської та Великодимерської громад. А сьогодні, 20 червня, завітають до ЦНАПів Гостомельської, Бучанської, Боярської та Бишівської громад.

Про це зазначила директорка департаменту економіки та цифровізації Київської ОВА Наталія Погребна.
Наразі проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у вигляді комп’ютерної та оргтехніки надав кризову підтримку ЦНАПам у шести громадах пристоличного регіону. Це дуже важливо, тому що кількість звернень у центри щодня збільшується. Тож фахівцям необхідне відповідне обладнання, щоб надавати послуги населенню максимально швидко.
Зазначимо, що в області вже працюють 56 ЦНАПів, один територіальний підрозділ та 109 віддалених робочих місць. Частково відновили надання послуг ЦНАПи міста Ірпінь, смт Бородянка та Поліської селищної ради.
Основними послугами, за отриманням яких найчастіше звертаються жителі області, залишаються соціальні. Йдеться про видачу довідки внутрішньо переміщеної особи та оформлення допомоги внутрішньо переміщеній особі. Такі послуги можна отримати у 36 ЦНАП, за час запровадження у ЦНАП вже надано понад 54 тисячі послуг з видачі довідки та прийнято 35,2 тисячі заяв на отримання допомоги.
Разом з цим у більшості ЦНАПів надаються послуги з реєстрації актів цивільного стану.
Окрім цього, останнім часом збільшилась кількість звернень з питань подання повідомлень про пошкоджене нерухоме майно громадян через повномасштабне вторгнення рф. Можливість подати відповідну заяву через Дію забезпечує 41 ЦНАП.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…