Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Центри психоемоційного розвантаження, які проходять в рамках Всеукраїнської акції «Разом до Перемоги», вже стали доброю традицією у Богуславі

Минулого тижня викладачі КЗ “Богуславська школа мистецтв” із великим задоволенням провели майстер-класи з гончарства, малювання та гри на музичних інструментах діткам, які щотижня приходять у заклад на заняття! Працювали нині з юними позитивчиками з Києва, Білої Церкви та Луганської області.

26 травня в Киданівській сільській клубній філії БККЗ «Будинок культури» БМР пройшов майстер-клас «Виготовлення прикрас з бісеру». Тут свої творчі здібності проявила дуже творча і талановита дівчинка із міста Ірпеня Кострова Настя. Вона зараз тимчасово проживає в селі Киданівка й разом із мамою відвідує кожний захід.

27 травня в Тептіївській сільській бібліотеці-філії КЗ «Публічна бібліотека» БМР пройшла літературно-поетична година «Мій край легендою і славою овіяний», присвячена 990-річчю від дня заснування нашого рідного міста Богуслав. В Хохітвянській сільській клубній філії БККЗ «Будинок культури» БМР юні відвідувачі під час майстер-класу «Дерево життя» вирізали витинанки.

28 травня в Синицьких сільських клубній та бібліотечній філіях відбувся майстер-клас “Віночок власними руками”, а також працівники філій провели вікторину “Ми кмітливі”, де присутні приймали активну участь і відповідали на питання.

Цього ж дня в Чайківській сільській бібліотеці-філії КЗ «Публічна бібліотека» БМР пройшла година-застереження «Геть паління, ми за здорове покоління!» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з тютюнопаління. Під час заходу бібліотекар розповіла дітям про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.

За інформацією управління культури КОДА

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…