Працюємо задля перемоги!

Безпекова ситуація на Київщині контрольована, всі підрозділи працюють в штатному режимі, – голова КОДА О. Кулеба

18 лютого голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба провів оперативну нараду щодо організації територіальної оборони, безпекової ситуації та інших нагальних питань Київщини.

У заході взяли участь заступники голови КОДА, командир бригади територіальної оборони Київської області Олександр Коваль, командири батальйонів територіальної оброни області, представники керівництва ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, очільники всіх районів, а також представники поліції, ДСНС,  представники структурних підрозділів ОДА.

«Ми повинні тримати ситуацію в області на постійному контролі та миттєво реагувати на будь-які зміни. Найголовніше питання сьогодні – формування та організація територіальної оборони. За тиждень ми суттєво просунилися в організації пунктів постійної дислокації наших батальйонів. Наразі головне завдання – технічне забезпечення та активізація інформаційно-агітаційної роботи в районах. Люди повинні знати для чого створена територіальна оборона, як вона буде працювати, як і кому можна до неї вступити», – акцентував голова Київської облдержадміністрації Олексій Кулеба.

 Щодо протиепідемічного стану на території Київщини доповів заступник голови ОДА Олег Торкунов.

За його словами, ситуація із захворюванням на коронавірус в області контрольована. Станом на 17 лютого визначено 23 заклади охорони здоров’я на 2795 ліжок. Забезпеченість ліжок централізованим киснем складає 2 613 ліжок (93,5%). Завантаженість ковідних ліжок у лікарнях складає 46%, тож вільними залишаються ще 1508 ліжок (54,0%).

В області продовжується вакцинальна кампанія. Станом на 17 лютого проведено усього 1 752 979 щеплень (отримали одну дозу – 876 625 осіб, з них отримали дві дози – 843 921 особа). Бустерну дозу вже зроблено 32 059 осіб.

Також учасники наради обговорили заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Київської області у пожежонебезпечний період 2022 року.

«Перед нами стоїть дуже багато викликів, – зазначив на завершення голова ОДА О. Кулеба, – Сьогодні на нараді ми розглянули найактуальніші з них. Головне зараз зберігати спокій та працювати заради добробуту області та нашої Держави. Ситуація на Київщині спокійна та контрольована, тож продовжуємо нашу роботу».

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Поділитися:
Читайте також

У Київській області на ділянках сімей, чиї будинки були зруйновані внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну, встановлюють збірні будинки компанії…

Ситуація в Київській області залишається напруженою. Бучанський район. Ситуація напружена. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж…

При Київській обласній військовій адміністрації працює центр волонтерів. Його головна задача – об’єднання зусиль всіх волонтерських груп та допомога населенню….

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України. Сьогодні до логістичних центрів вже направили 266 тонн гуманітарної…