Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Амбулаторії Київщини отримали сонячні панелі та системи збереження енергії «Tesla Powerwall»

За інформацією Урядового порталу Міністерство охорони здоров’я разом із Міністерством цифрової трансформації, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України у партнерстві з представниками американської компанії «Tesla» реалізували доставку обладнання альтернативних джерел енергії «Tesla Powerwall», а саме — сонячних батарей, до медичних закладів Бородянки та Ірпеня.

Лікарні саме цих районів Київської області зазнали найбільшого руйнування через військову агресію росії проти України, тому поява тут новітнього обладнання вкрай актуальна для відновлення їхньої стабільної роботи.

“Завдяки надсучасному обладнанню амбулаторії зможуть використовувати сонячну енергію як джерело живлення та накопичувати електроенергію. Окрім того, встановлення сонячних електростанцій дає можливість значно економити видатки на електроенергію та спрямувати ці кошти на інші потреби, наприклад, на додаткове медичне обладнання”, – коментує Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Також разом з обладнанням до лікарень Київщини доставили і медикаменти.

Забезпечення стабільної роботи всіх закладів медичної критичної інфраструктури у надзвичайній ситуації — одне з найголовніших завдань МОЗ сьогодні. Тому робота, спрямована на задоволення нагальних потреб медичних закладів у обладнанні і медикаментах, триватиме й надалі.

Міністерство охорони здоров’я України висловлює велику вдячність всім партнерам за допомогу та співробітництво. Спільними зусиллями зробимо Україну сучасною, технологічною і цифровою державою.

Про таку ынформацію також повідомив у Telegram міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Довідково

 Powerwall — літій-іонний акумулятор, розроблений американською компанією Tesla Motors та призначений для збереження електроенергії для побутового споживання.

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…