Працюємо задля перемоги!

Аграрії Київщини можуть подати заявку на отримання рукавів для зберігання зерна

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України проводять реєстрацію на видачу засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Про це повідомили на Державному аграрному реєстрі.

Усього нададуть аграріям 30 000 поліетиленових рукавів для зберігання зерна. Їх зможуть отримати агровиробники, які обробляють землі на території України, крім тимчасово окупованих.

Подання заяв на участь у програмі здійснюється через Державний аграрний реєстр.

Для цього потрібно зайти у свій особистий електронний кабінет, обрати серед доступних програм «Отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)» та заповнити електронну форму.

Учасниками програми можуть стати агровиробники, які відповідають наступним вимогам:
– площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;
– використання рукавів лише для зберігання власно вирощеної продукції;
– розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;
– самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області або в сусідній області.

Заявки приймаються до 9 жовтня.

Як раніше повідомлялося, аграрії Київщини розпочинають збір технічних культур в області, також продовжується збір овочевих.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…