Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

4 448 осіб працевлаштовано з початку року – Київська обласна служба зайнятості

Сьогодні Київська обласна служба зайнятості оперативно надає послуги з працевлаштування у повному обсязі. На особистому прийомі задовольнити потреби своїх клієнтів вже готові фахівці 27 базових центрів зайнятості та філій Київського обласного центру зайнятості з 28 наявних. Український ринок праці також починає повертатися до звичного життя та відновлює свою роботу.

Сьогодні особлива увага служби зайнятості спрямована на збільшення бази вакансій Київського обласного центру зайнятості. Продовжують відновлювати діяльність роботодавці Київщини, які надають пропозиції щодо затребуваних працівників. З початку року фахівцями Київської обласної служби зайнятості працевлаштовано понад 3000 осіб. З них 725 громадян отримали роботу ще до набуття статусу безробітного.

Порівняно з аналогічним  періодом минулого року кількість людей, які звернулись до служби зайнятості з питання отримання статусу безробітного зменшилась  приблизно на 30%. Наразі  найбільш затребуваними на Київщині є робітники сільського, лісового та рибного господарства, переробної промисловості, а також багато вакансій в сфері оптової та роздрібної торгівлі тощо.

Велика кількість людей набули статус внутрішньо переміщеної особи та потребують особливої уваги нашої служби. На сьогодні вже активно працює державна программа компенсації витрат на оплату праці  роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у розмірі 6 500 гривень. Станом на кінець квітня 2022 року 10 роботодавців подали заявки на отримання такої компенсації.

Якщо ви бажаєте отримати роботу, знайти підходящого працівника, а також з’ясувати будь-які питання щодо зайнятості, звертайтесь  до найближчого центру зайнятості або користуйтеся послугами дистанційно. Зокрема, послуги служби зайнятості можна отримати за допомогою різних електронних засобів комунікації серед яких єдиний державний веб-портал електронних послуг Дія (https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu) та сайт державної служби зайнятості.

Стежте за  новинами та актуальними вакансіями Київщини на Телеграм-каналі: https://t.me/kievoblcz, Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl, сайті: https://kir.dcz.gov.ua/, та в Інстаграмі: https://www.instagram.com/kobl_cz/.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…