Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

21 червня голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба провів зустріч з італійською делегацією на чолі з мером міста Бергамо Джорджо Горі та Почесним президентом італійської недержавної установи CESVI Мауріціо Каррарою

«Від усієї Київщини висловлюю вам слова вдячності за вашу рішучість і прагнення допомогти громадам області. Головна цінність – це людське життя та повернення миру в наші населені пункти. Тому вже зараз працюємо, аби до зими відновити ті об’єкти, що підлягають ремонту. Особливий акцент на школи, лікарні, котельні, житло.
Також наша мета – підвищити рівень життя людей. Тому працюємо над новою стратегією розвитку області, щоб зробити Київщину безпечною, сучасною та комфортною. Це наша нова візія», – підкреслив Олексій Кулеба.

Зустріч окреслила перспективи відбудови пристоличного регіону, зокрема Бучанської громади. Під час спілкування визначили можливі напрямки співробітництва Київської області та міста Бучі з італійськими партнерами.

За словами мера Бергамо Джорджо Горі, італійське місто хоче долучитися до проєкту допомоги Бучі та підписати з українським містом-героєм угоду про побратимство.
«У місті Бергамо за 2 місяці пандемії померло 6 тисяч людей. У складний час нашому місту допомагали всі регіони Італії. Це пояснює, чому ми хочемо допомогти Бучі. Робота, що проводиться в Бучі, це тільки початок. Ми хотіли б допомагати містам по всій країні. Мене дуже зацікавила ідея, що Буча потребує нової візії, нового урбаністичного плану. Ми зі свого боку могли б залучити Асоціацію архітекторів Бергамо для допомоги місту, що пережило такі страшні події. Це дасть можливість Бучі перезапуститись з новою візією розвитку”, – підкреслив мер Бергамо Джорджіо Горі.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…