Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

15 травня, Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій

Ми пам’ятаємо про тяжкі сторінки нашої історії. Період Великого терору — масових політичних репресій 1937—1938 років, був одним із найскладніших.
Людиноненависницький комуністичний режим намагався знищити все українське – дух, свободу, вільні погляди, можливість жити й працювати на своїй землі.
Українці не визнавали тоталітарних ленінських і сталінських режимів. Чинили спротив, не здавались. І через це зазнавали політичних переслідувань і цькувань. Людей, які мали стержень і не хотіли прогинатись під комуністів, намагались знищити фізично й морально. Через це в них масово відбирали хліб і морили голодом, а ще примусово депортували з рідної землі.
Тисячі життів було скалічено та знищено. І ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з кривавим режимом, не зважаючи на всі утиски та катування.
Путінська росія продовжує геноцид українського народу, потворно наслідуючи усі ганебні методи найкривавішого тоталітарного режиму та показує усьому світу, яким монстром є насправді.
терор і репресії
Сьогодні Україна демонструє світові надзусилля у боротьбі проти вторгнення московської держави, вибиваючи окупанта з наших земель та виборюючи тим самим мир у всьому світі. Дякуючи нашим іноземним друзям і партнерам за підтримку у нашій боротьбі, водночас констатуємо, що допомагаючи Україні, вони насправді сприяють збереженню та розвитку ycix держав та націй.
Нашу землю обороняють найкращі сини та доньки держави. Тож я переконаний, що обов’язково настане той день, коли ми очистимо нашу країну від ординської навали й відсвяткуємо Перемогу.
З повагою,
очільник Київської ОВА Олександр Павлюк

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…