Анонси подій

18 грудня 2019 року  в м. Ірпені Київської області за адресою:  вул. Університетська, 31 (Університет державної фіскальної служби України) відбудеться партнерський форум соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child» за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова.

09 жовтня 2019 року об 11.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації (кім.700) відбудеться засідання  тематичної фокус-групи суб′єктів підприємництва галузей «Лісопильне та стругальне виробництво» (КВЕД 16.1), «Виробництво меблів» (КВЕД 31) та інших суміжних з ними галузей, науковців, представників влади та громадських організацій для обговорення можливих напрямів  смарт-спеціалізації  Київської області на період до 2027 року.

На зустріч запрошені представники    Національного університету біоресурсів  і природокористування України, Науково-дослідного інституту економіки і менеджменту, Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс», Української Асоціації Меблевиків, Асоціації деревообробників Київщини, Асоціації міст України та інших.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації

За підтримки управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Вишгородський історико-культурний заповідник запрошує зацікавлених осіб взяти участь в роботі Науково-практичної конференції «Історико-культурна спадщина Вишгородщини: QR-кодування, моніторинг, апробація та популяризація».

Захід пройде в рамках грантового проєкту «Історико-культурна спадщина Вишгородщини: QR-кодування, моніторинг, апробація та популяризація», що реалізується Вишгородським історико-культурним заповідником за підтримки Українського культурного фонду.

Конференція буде проходити 16 жовтня 2019 року за адресою: велика зала Вишгородської районної ради (ІІ поверх), площа Шевченка, 1, м. Вишгород, Київська область.

Реєстрація учасників конференції: з 1000, початок конференції об 1100.

Напрямки роботи конференції:

1. Інноваційні підходи до музейної та пам`яткоохоронної роботи.

2. Нові археологічні дослідження доби Давньої Русі та середньовіччя.

3. Історико-краєзнавчі та етнографічні дослідження Вишгородщини та Київщини.

4. Музейна справа. Актуальні проблеми пам’яткознавства, краєзнавства.

5. Взаємозв’язок культури і туризму.

Регламент роботи наукової конференції:

– доповіді – до 7 хвилин;

– дискусія – до 5 хвилин.

Мови конференції: українська, англійська.

Їхати: з м. Києва – від станції Метро «Героїв Дніпра» автобусом або маршрутним таксі № 396 до кінцевої зупинки у м. Вишгороді.

Наші контакти: 07301, вул. М. Грушевського, 1, м. Вишгород, Київська обл., т/ф. 04596- 52-859, е-mail:vimus@ukr.net.

Управління культури, національностей та релігій
Київської обласної державної адміністрації

27 вересня 2019 року об 11.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації (мала сесійна зала) відбудеться зустріч  представників малого та середнього підприємництва з науковцями для обговорення підходів з впровадження смарт-спеціалізації  у Київській області на період до 2027 року.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації

25 вересня 2019 року о 14.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації у кім. 700 буде проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування фінансово-бюджетної сфери» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах смарт-реалізації.

Буде заслухано аналіз стану фінансово–бюджетної сфери Київської області за 2014–2018 роки. Всі запрошені на засідання зможуть виступити з доповіддю по своєму напрямку роботи, в якому зазначать актуальні проблеми, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку фінансово–бюджетної сфери.

Департамент містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації повідомляє, що засідання тематичної підгрупи 15 «Стратегування у сфері просторового розвитку та децентралізаційних процесів» відбудеться 20 вересня 2019 року о 10.00 в приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 350, 3-й поверх).

На порядку денному: 

 1. Про перебіг і стан процесів децентралізації та адміністративно-територіальної реформи у Київській області упродовж 2015-2018 років та поточного періоду.
 2. Місце Київської області у загальному рейтингу областей України щодо формування ОТГ.
 3. Розгляд результатів соціально-економічного аналізу розвитку Київської області у сфері містобудування за 2014-2018 роки.
 4. Визначення основних актуальних проблем, що стримують формування спроможних територіальних громад .
 5. Визначення та обґрунтування основних довгострокових і поточних пріоритетів (порівняльних переваг,  викликів і ризиків)  регіонального розвитку на підставі основних планувальних документів на території області на період до 2027 року.
 6. Визначення оперативних  цілей просторового розвитку і територіальної реформи у Київській області на 2020-2021 роки, період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

За додатковою інформацією звертайтеся до секретаря підгрупи Смірнової Тетяни Вікторівни за тел. (044) 285-28-79

18 вересня 2019 року з 10.00 по 12.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації у кім. 350 буде проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері забезпечення правопорядку та публічної безпеки» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах смарт-реалізації.

Буде заслухано аналіз стану забезпечення правопорядку та публічної безпеки за попередній період, визначено сильні і слабкі сторони, можливості і загрози, що стримують забезпечення правопорядку та публічної безпеки в Київській області. Всі запрошені на засідання зможуть висловити своє бачення актуальних проблем у свїй галузі, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку галузі.

17 вересня 2019 року з 10.00 по 12.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації у кім. 700 буде проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері туризму» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах смарт-реалізації.

Буде заслухано аналіз стану у сфері туризму за попередній період. Всі запрошені на засідання зможуть виступити з доповіддю по своєму напрямку роботи в якому зазначать актуальні проблеми, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку конкретної галузі.

18 вересня 2019 року з 11.00 по 13.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації у кім. 740 буде проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021‑2023 роках на засадах смарт-реалізації.

Буде заслухано аналіз стану у сфері інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності за попередній період. Всі запрошені на засідання зможуть виступити з доповіддю по своєму напрямку роботи в якому зазначать актуальні проблеми, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку конкретної галузі.

16 вересня відбудеться засідання тематичної підгрупи № 5 «Стратегування у сфері охорони здоров′я»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів» (із змінами), доручення Прем’єр-міністра України від 09.01.2019 № 49960/1/1-18 в області проводиться робота з підготовки проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки (далі – Стратегія).

З метою визначення основних тенденцій та проблем соціально-економічного розвитку, формування стратегічних напрямів, пріоритетів та цілей розвитку в галузі охорони здоров’я на період до 2027 року створено тематичну підгрупу № 5 «Стратегування у сфері охорони здоров′я».

16.09.2019 о 14.00 у приміщенні Департаменту охорони здоров’я за адресою м. Київ вул. Січових стрільців, 45 відбудеться засідання тематичної підгрупи № 5 «Стратегування у сфері охорони здоров′я», на якій буде заслухано аналіз стану охорони здоров’я за попередній період, визначено сильні і слабкі сторони, можливості і загрози, що стримують розвиток сфери охорони здоров’я в Київській області. Всі запрошені на засідання зможуть висловити своє бачення актуальних проблем галузі, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку галузі.

РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ ПІДГРУПИ «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій»

11 вересня  відбудеться робоче засідання підгрупи «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій», з підготовки матеріалів  до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки.

Початок засідання: об 11:00

Місце проведення: конференц-зал Київської агропромислової біржі,  м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5, корп. 6-Б, 5-й поверх,).

Метою засідання є розгляд результатів проведеного соціально-економічного аналізу стану сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій за 2014-2018 роки; визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій; визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій; визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз  сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій; характеристика порівняльних переваг,  викликів і ризиків  перспективного розвитку сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій на період до 2027 року; визначення оперативних  цілей розвитку сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

Захід відбудеться під головуванням виконуючого обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку Костянтина Довгаля.

В нараді візьмуть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

Засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері енергоефективності, енергозбереження та житлово-комунального господарства»

11 вересня 2019 року об 11.00 годині в приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації  (м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40, к. 500) відбудеться засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері енергоефективності, енергозбереження та житлово-комунального господарства» з розроблення проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках під головуванням керівника тематичної підгрупи – директора департаменту Галини Король.

На порядок денний винесено наступні питання:

1. Розгляд результатів проведеного соціально-економічного аналізу стану житлово-комунального господарства та заходів з енергоефективності і енергозбереження Київської області за 2014-2018 роки.

2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  житлово-комунального господарства та у сфері енергоефективності і енергозбереження Київської області за 2014-2018 роки.

3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток житлово-комунального господарства та впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження Київської області.

4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз розвитку житлово-комунального господарства та впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження Київської області.

5. Характеристика порівняльних переваг,  викликів і ризиків  перспективного розвитку  житлово-комунального господарства та впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження Київської області на період до 2027 року.

6. Визначення оперативної  цілі розвитку житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Київської області на період до 2027 року та пріоритетні завдання для її досягнення.

Засідання тематичної підгрупи 18 «Стратегування у сфері промисловості та інновацій»

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що засідання тематичної підгрупи 18 «Стратегування у сфері промисловості та інновацій» відбудеться 12 вересня 2019 року о 10.00 год. в каб. 740 Київської облдержадміністрації (м. Київ, пл. Л. Українки, 1, 7-й поверх).

На порядку денному: 

1. Розгляд результатів проведеного соціально-економічного аналізу стану галузі промисловості та інновацій Київської області за 2014-2018 роки.

2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  промисловості та інновацій Київської області  за 2014-2018 роки.

3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток промисловості та інновацій Київської області.

4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз сфери промисловості та інновацій Київської області.

5. Характеристика порівняльних переваг, викликів і ризиків  перспективного розвитку сфери промисловості та інновацій Київської області

на період до 2027 року.

6. Визначення оперативних  цілей розвитку промисловості та інновацій Київської області на період до 2027 року та пріоритетні завдання для її досягнення.

Телефон для довідок:  (044) 286-87-49

Засідання тематичної підгрупи 11 «Стратегування у сфері розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури»

Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації повідомляє, що засідання тематичної підгрупи 11 «Стратегування у сфері розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури» відбудеться 12 вересня 2019 року о 14.00 в приміщенні департаменту за адресою: м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 40, 3-й поверх, кабінет директора).

На порядку денному: 

 1. Розгляд результатів соціально-економічного аналізу стану у сфері  розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури Київської області за 2014-2018 роки.
 2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.
 3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.
 4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз  сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.
 5. Характеристика порівняльних переваг,  викликів і ризиків  перспективного розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури на період до 2027 року.
 6. Визначення оперативних  цілей розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

За додатковою інформацією звертайтеся до секретаря підгрупи Сокіл Ірини за тел. (044) 206-74-39