Анонси подій

17 вересня 2019 року з 10.00 по 12.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації у кім. 700 буде проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері туризму» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах смарт-реалізації.

Буде заслухано аналіз стану у сфері туризму за попередній період. Всі запрошені на засідання зможуть виступити з доповіддю по своєму напрямку роботи в якому зазначать актуальні проблеми, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку конкретної галузі.

18 вересня 2019 року з 11.00 по 13.00 у приміщенні Київської облдержадміністрації у кім. 740 буде проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021‑2023 роках на засадах смарт-реалізації.

Буде заслухано аналіз стану у сфері інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності за попередній період. Всі запрошені на засідання зможуть виступити з доповіддю по своєму напрямку роботи в якому зазначать актуальні проблеми, що стримують розвиток, та пропозиції перспективного розвитку конкретної галузі.

РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ ПІДГРУПИ «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій»

11 вересня  відбудеться робоче засідання підгрупи «Стратегування у сфері агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій», з підготовки матеріалів  до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки.

Початок засідання: об 11:00

Місце проведення: конференц-зал Київської агропромислової біржі,  м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5, корп. 6-Б, 5-й поверх,).

Метою засідання є розгляд результатів проведеного соціально-економічного аналізу стану сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій за 2014-2018 роки; визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій; визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій; визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз  сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій; характеристика порівняльних переваг,  викликів і ризиків  перспективного розвитку сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій на період до 2027 року; визначення оперативних  цілей розвитку сфери агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

Захід відбудеться під головуванням виконуючого обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку Костянтина Довгаля.

В нараді візьмуть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

Засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері енергоефективності, енергозбереження та житлово-комунального господарства»

11 вересня 2019 року об 11.00 годині в приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації  (м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40, к. 500) відбудеться засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері енергоефективності, енергозбереження та житлово-комунального господарства» з розроблення проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках під головуванням керівника тематичної підгрупи – директора департаменту Галини Король.

На порядок денний винесено наступні питання:

1. Розгляд результатів проведеного соціально-економічного аналізу стану житлово-комунального господарства та заходів з енергоефективності і енергозбереження Київської області за 2014-2018 роки.

2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  житлово-комунального господарства та у сфері енергоефективності і енергозбереження Київської області за 2014-2018 роки.

3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток житлово-комунального господарства та впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження Київської області.

4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз розвитку житлово-комунального господарства та впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження Київської області.

5. Характеристика порівняльних переваг,  викликів і ризиків  перспективного розвитку  житлово-комунального господарства та впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження Київської області на період до 2027 року.

6. Визначення оперативної  цілі розвитку житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Київської області на період до 2027 року та пріоритетні завдання для її досягнення.

Засідання тематичної підгрупи 18 «Стратегування у сфері промисловості та інновацій»

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що засідання тематичної підгрупи 18 «Стратегування у сфері промисловості та інновацій» відбудеться 12 вересня 2019 року о 10.00 год. в каб. 740 Київської облдержадміністрації (м. Київ, пл. Л. Українки, 1, 7-й поверх).

На порядку денному: 

1. Розгляд результатів проведеного соціально-економічного аналізу стану галузі промисловості та інновацій Київської області за 2014-2018 роки.

2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  промисловості та інновацій Київської області  за 2014-2018 роки.

3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток промисловості та інновацій Київської області.

4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз сфери промисловості та інновацій Київської області.

5. Характеристика порівняльних переваг, викликів і ризиків  перспективного розвитку сфери промисловості та інновацій Київської області

на період до 2027 року.

6. Визначення оперативних  цілей розвитку промисловості та інновацій Київської області на період до 2027 року та пріоритетні завдання для її досягнення.

Телефон для довідок:  (044) 286-87-49

Засідання тематичної підгрупи 11 «Стратегування у сфері розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури»

Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації повідомляє, що засідання тематичної підгрупи 11 «Стратегування у сфері розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури» відбудеться 12 вересня 2019 року о 14.00 в приміщенні департаменту за адресою: м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 40, 3-й поверх, кабінет директора).

На порядку денному: 

  1. Розгляд результатів соціально-економічного аналізу стану у сфері  розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури Київської області за 2014-2018 роки.
  2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку  сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.
  3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.
  4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз  сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.
  5. Характеристика порівняльних переваг,  викликів і ризиків  перспективного розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури на період до 2027 року.
  6. Визначення оперативних  цілей розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.

За додатковою інформацією звертайтеся до секретаря підгрупи Сокіл Ірини за тел. (044) 206-74-39