V Літня Спартакіада працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Для працівників Пенсійного фонду Київщини вже стало доброю традицією – проведення спортивних змагань. Так і цього року, V Літню спартакіаду гостинно приймала Бориспільщина. На стадіоні «Колос» зібралося близько 400 учасників змагань, представники 27 управлінь Пенсійного фонду Київщини та більше 200 вболівальників. Для урочистого відкриття було запрошено заступника Голови правління Пенсійного фонду України Машкіна Владислава Геннадійовича, начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова Василя Гайнуловича, Бориспільського міського голову – Федорчука Анатолія Соловйовича та заступника голови Бориспільської районної державної адміністрації – Шуменка Романа Володимировича. Керувала парадом  майстер спорту міжнародного класу – Макаренко (Комарова) Любов Петрівна.

Учасники змагались у категоріях: стрибки у довжину, біг на 60 та 100 метрів, естафета, підтягування на перекладині, віджимання від лавки, підняття гирі, перетягування линви. Усі учасники Спартакіади, заряджені позитивним духом змагань та за підтримки палких вболівальників, якнайкраще проявляли себе, демонстрували згуртованість, силу волі та прагнення до перемоги.  Призерам було вручено дипломи та медалі. А от за загальним командним заліком місця розподілились таким чином:

І місце – команда апарату головного управління Пенсійного фонду України у Київській області;

ІІ місце – команда управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області;

ІІІ місце – команда управління Пенсійного фонду України у Таращанському районі Київської області;

Нагороду «За волю до перемоги» здобула команда управління Пенсійного фонду України у Іванківському районі Київської області.

Спартакіада запам’яталась і власними рекордами. Представник команди управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Шевченко Валерій Миколайович у змаганні з підняття гирі вагою в 16 кілограм здолав відмітку у 130 разів. Варто звернути увагу, що вік спортсмена – 57 років.

А от незмінним талісманом команди управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі вже протягом трьох років являється чотирирічна Коробова Вероніка, батьки якої працюють в управлінні. Ця найактивніша вболівальниця була нагороджена Подякою та солодким призом.

Після вручення нагород, начальник головного управління подякував спортсменам за участь у змаганнях та достойне представлення кожного управління, побажав, щоб фортуна та успіх завжди сприяли як у спортивних змаганнях, так і на службовій ниві.