Історія створення

Установчою конференцією Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України 15 грудня 2003 року була створена обласна профспілкова організація, а 30 вересня 2004 року було отримано «Свідоцтво про державну реєстрацію» серія АОО №087516.
На кінець 2015 року до складу обласної профспілкової організації входило 30 первинних профспілкових організацій (29 – підпорядкованих управлінь та 1 апарату головного управління). Членством охоплено 100% працюючих. Загальна кількість  членів профспілки станом на 01.01.2016 року становить 1 527 осіб. Із них жінок – 1 327 осіб, молоді  до 35 років – 602 особи.
Профспілка діє на підставі Статуту Професійної спілки працівників Пенсійного фонду України. Основною метою діяльності Профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки у всіх органах влади та через колективні договори з роботодавцями.

З метою духовного, культурного та фізичного розвитку своїх членів та членів їх сімей проводяться щорічно:
•    літня та зимова спартакіади;
•    турнір з більярду;
•    шахо-шашковий турнір серед дітей наших працівників до Дня захисту дітей;
•    до Дня Незалежності проводиться дитячий конкурс малюнків, вишивки, аплікацій тощо;

Традиційними стали поїздки кращих працівників:
•    за кордон;
•    теренами мальовничої України;
•    та по її історико-культурним центрам.
Два рази на рік проводиться захід «Озелени Київщину-збережи Україну» на території лісових угідь та Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році»  та багато інших заходів.
З першого дня утворення  і по сьогодняшній день обласний комітет  Київської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України очолює Білоус Леонід Васильович.