Колишні керівники органу

СМАКОТА МИКОЛА АНТОНОВИЧ

    Народився 13 травня 1937 року в с. Житні Гори Рокитнянського району Київської області. Закінчив в 1967 році Українську ордену Трудового Червоного Прапору сільськогосподарську академію «економіка та організація сільського господарства», кваліфікація: агроном-економіст.

    Свою діяльність розпочав в 1959 році робітником Рокитнянського бурякопункту Київської області. Пройшов трудовий шлях від робітника бурякопункту Київської області до керівника.

      З 1991 по 1998 працював начальником Київського обласного управління Пенсійного фонду України.

      На даний час пенсіонер.

 ПАВЕЛКО МИКОЛА ПЕТРОВИЧ

     Народився 23 вересня 1946 року в с. Мала Перещепина Полтавської області. Закінчив в 1972 році Українську сільгоспакадемію, кваліфікація: інженер-механік та був направлений на роботу в Києво-Святошинське районне об’єднання «Сільгосптехніка», де працював на різних посадах до 1982 року.

     З 1982 по 1998 працював на керівних посадах органів державної влади. В 1998 році працював на посадах заступника начальника та першого заступника начальника Київського обласного управління Пенсійного фонду України, а з 1998 по 2011 працював на посаді начальника Київського обласного управління Пенсійного фонду України.

     На даний час пенсіонер.

НАКОНЕЧНА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА

заступник начальника головного управління

Пенсійного фонду України у Київській області

????????????????????????????????????

Народилася 9 квітня 1959 року.

   Освіта вища, у 1980 році закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка, економіст.

   За 1980-1993 роки працювала інженером-нормувальником на заводі ім. Артема.

   В 1993 році розпочала свою роботу в напрямку соціального захисту населення на посадах відділів районних управлінь Пенсійного фонду та соціального захисту населення м. Києва.

   В головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області почала працювати з листопада 2001 року пройшовши шлях від заступника начальника відділу пенсійного забезпечення до заступника начальника головного управління (з серпня 2011 року).

   За свою професійну діяльність нагороджена Почесними грамотами Міністерства праці та соціальної політики, Пенсійного фонду України та головного управління Київської області. За високий професіоналізм у 2012 році нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

САВЧЕНКО ІРИНА ЮРІЇВНА

заступник начальника головного управління

Пенсійного фонду України у Київській області

????????????????????????????????????

 Народилася 22 лютого 1974 року.

Освіта вища. Свою трудову діяльність з липня 1991 року розпочала одразу у органах Пенсійного фонду України м. Києва, почавши працювати головним спеціалістом відділу пенсійного забезпечення та пройшовши шлях до першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

В головному управлінні почала працювати з листопада 2015 року на посаді заступника начальника головного управління.

Має багато нагород: Почесні грамоти Пенсійного фонду України, головного управління Пенсійного фонду України в м. Києва, нагрудний знак пенсійного фонду України “За заслуги” ІІІ ступеня, Подяки різноманітних організацій та державних установ.