Керівники органу

ФАТХУТДІНОВ ВАСИЛЬ ГАЙНУЛОВИЧ

начальник головного управління Пенсійного фонду України

у Київській області

 

     Народився 3 березня 1956 року.

     Освіта вища юридична, закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, доктор юридичних наук, заслужений юрист України.

     Близько 30 років пропрацював в органах внутрішніх справ України.

     Генерал-майор міліції у відставці.

     З серпня 2011 року – начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

ВЕРЕЩАК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

перший заступник начальника

головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

   Народився 5 січня 1963 року.

  Освіта вища, у 1985 році закінчив Українську сільськогосподарську академію, у 2005 Національну академію державного управління при Президентові України, кандидат наук з державного управління.

   Свою трудову діяльність в травні 1985 року починав як економіст у Колгоспі ім. Гагаріна Обухівського району. З жовтня 1991 року по вересень 1994 року працював на посадах заступника головного бухгалтера, головним бухгалтером Обухівського районного підприємства матеріально-технічного сервісного забезпечення “Райагротехсервіс”.

   З вересня 1994 року по квітень 2002 року займав посаду заступника голови адміністрації Обухівської районної державної адміністрації. З квітня 2002 року по червень 2006 року вже голова Обухівської районної ради XXIV скликання.

   В органах пенсійного фонду почав працювати з липня 2010 року на посаді заступника начальника головного управління, а з червня 2011 року вже на посаді першого заступника начальника головного управління.

Зорка Олена Юріївна

заступник начальника головного управління

Пенсійного фонду України у Київській області

 

Народилася 30 квітня 1972 року. Закінчила Київську державну академію водного транспорту імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю «облік і аудит». З 2002 року працює в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області. На займаній посаді – з вересня 2017 року. У 2013 році здобула почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

Зорка