Керівники органу

ФАТХУТДІНОВ ВАСИЛЬ ГАЙНУЛОВИЧ

начальник головного управління Пенсійного фонду України

у Київській області

 

     Народився 3 березня 1956 року.

     Освіта вища юридична, закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України.

     Близько 30 років пропрацював в органах внутрішніх справ України.

     Генерал-майор міліції у відставці.

     З серпня 2011 року – начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

ВЕРЕЩАК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

перший заступник начальника

головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

   Народився 5 січня 1963 року.

  Освіта вища, у 1985 році закінчив Українську сільськогосподарську академію, у 2005 Національну академію державного управління при Президентові України, кандидат наук з державного управління.

   Свою трудову діяльність в травні 1985 року починав як економіст у Колгоспі ім. Гагаріна Обухівського району. З жовтня 1991 року по вересень 1994 року працював на посадах заступника головного бухгалтера, головним бухгалтером Обухівського районного підприємства матеріально-технічного сервісного забезпечення “Райагротехсервіс”.

   З вересня 1994 року по квітень 2002 року займав посаду заступника голови адміністрації Обухівської районної державної адміністрації. З квітня 2002 року по червень 2006 року вже голова Обухівської районної ради XXIV скликання.

   В органах пенсійного фонду почав працювати з липня 2010 року на посаді заступника начальника головного управління, а з червня 2011 року вже на посаді першого заступника начальника головного управління.

НАКОНЕЧНА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА

заступник начальника головного управління

Пенсійного фонду України у Київській області

   Народилася 9 квітня 1959 року.

   Освіта вища, у 1980 році закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка, економіст.

   За 1980-1993 роки працювала інженером-нормувальником на заводі ім. Артема.

   В 1993 році розпочала свою роботу в напрямку соціального захисту населення на посадах відділів районних управлінь Пенсійного фонду та соціального захисту населення м. Києва.

   В головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області почала працювати з листопада 2001 року пройшовши шлях від заступника начальника відділу пенсійного забезпечення до заступника начальника головного управління (з серпня 2011 року).

   За свою професійну діяльність нагороджена Почесними грамотами Міністерства праці та соціальної політики, Пенсійного фонду України та головного управління Київської області. За високий професіоналізм у 2012 році нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

САВЧЕНКО ІРИНА ЮРІЇВНА

заступник начальника головного управління

Пенсійного фонду України у Київській області

   Народилася 22 лютого 1974 року.

   Освіта вища. Свою трудову діяльність з липня 1991 року розпочала одразу у органах Пенсійного фонду України м. Києва, почавши працювати головним спеціалістом відділу пенсійного забезпечення та пройшовши шлях до першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

   В головному управлінні почала працювати з листопада 2015 року на посаді заступника начальника головного управління.

   Має багато нагород: Почесні грамоти Пенсійного фонду України, головного управління Пенсійного фонду України в м. Києва, нагрудний знак пенсійного фонду України “За заслуги” ІІІ ступеня, Подяки різноманітних організацій та державних установ.