Стали відомі результати обласного конкурсу у сфері молодіжної політики

12 липня 2018 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбувся третій етап конкурсу, під час якого члени конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів, індивідуально оцінили конкурсні пропозиції шляхом проставлення балів від 0 до 5.

Цьогоріч на конкурс було подано 27 пропозицій від 22 інститутів громадянського суспільства. До відкритого захисту конкурсних пропозицій на другому етапі конкурсу було допущено 25 зареєстрованих проектних пропозицій від 20 інститутів громадянського суспільства.

За підсумками оцінювання конкурсної комісії переможцями стали 15 конкурсних пропозицій від 12 інститутів громадянського суспільства. Вони отримають підтримку для реалізації поданих ініціатив у 2018 році. Фінансування буде здійснено за рахунок бюджетних коштів.

Наказ

Підсумкова узагальнена відомість щодо результатів голосування членів конкурсної комісії в рамках обласного щорічного конкурсу з визначення проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів