ОГОЛОШЕНО ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2019 РІК

ОГОЛОШЕНО ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2019 РІК

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації запрошує громадськість та представників ЗМІ взяти учать у відкритому захисті конкурсних пропозицій, яке відбудеться 09 січня 2019 року з 10.00 години (початок реєстрації для ІГС із 9.30 год.) у приміщенні Київської обласної державної адміністрації (пл. Лесі Українки, буд. 1, каб. 740).

Звертаємо увагу учасників конкурсу, що порядок черги на відкритому захисті відповідає номеру реєстрації проекту. Під час захисту проекту керівник (представник) організації може використовувати друковану продукцію, відео- та аудіоматеріали,  інші матеріали.

Для виступу-захисту керівника (представника) організації на відкритому захисті відводиться 5 хвилин.

Контактна особа: Сакута Марія, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, секретар комісії, т. 285-58-86 або 0957731606, ел. адреса: molodkoda2017@gmail.com.

Перелік зареєстрованих проектних пропозицій від інститутів громадянського суспільства, допущених до публічного захисту у другому етапі обласного конкурсу з визначення проектів з національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Реєстраційний номер ІГС Назва проекту Орієнтовний час захисту пропозиції
1 ГО «ТСЗСУТВМФ «Цивільний корпус «Азов» «Школа лідерів імені Аксьона і Хоми» 10:10 – 10:20 год.
2 Громадська організація «Клуб Військової Справи «SPOTTER» Змагання з динамічної стрільби «SPOTTER DYNAMIC» 10:20 – 10:30 год.
3 «Молодіжне військово-патріотичне-спортивно-туристичне об’єднання «Боривітер» Військово-спортивні змагання «Кубок МВПСТК «Боривітер» 10:30 – 10:40 год.
4 «Молодіжне військово-патріотичне-спортивно-туристичне об’єднання «Боривітер» «Вояцький дух» 10:40 – 10:50 год.
5 Громадська організація «Захист прав молоді та релігійних громад» Національно-патріотична теренова гра «Криївка УПА – 2019» 10:50 – 11:00 год.
6 Громадська організація «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» «Історико-пошукова експедиція «Закриті сторінки історії. Шляхами атамана Зеленого» 11:00 – 11:10 год.
7 Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодь України за майбутнє» «Програма патріотичного виховання молоді «Покоління патріотів» 11:10 – 11:20 год.
8 Громадська організація «Валькірія» Культурно-просвітницький історичний фестиваль «Під Покровом Тризуба 2019» 11:20 – 11:30 год.
9. Громадська організація «Молодіжна організація «Молодь – майбутнє України» «Співпраця патріотів – Джура» 11:30 – 11:40 год.
10 Громадська організація «Козацький лицарський клуб» Спортивний та патріотично-мистецький фестиваль бойових мистецтв «Булава» 11:40 – 11:50 год.
11 Громадська організація «Козацький лицарський клуб» Спортивно-патріотичні збори «Карпатська січ» 11:50 – 12:00 год.
12 Громадська організація «Козацький лицарський клуб» Захід вихідного дня з вивчення історії козацтва, українських традицій «Дорогинська січ» 12:00 – 12:10 год.
13 Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в м. Києві та Київській області» «Ми громадяни України» 12:10 – 12:20 год.
14 Громадська організація «Історико-патріотичне товариство «Росичі» «Фестиваль історичної реконструкції «Фортеця Білої Церкви» 12:20 – 12:30 год.
15 Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в м. Києві та Київській області» Патріотизм крізь віки та покоління 12:30 – 12:40 год.
16 Громадська організація «Альянс захисників країни» «Special fors day – 2019» 12:40 – 12:50 год.
17 Громадська організація «Почни з себе!» Стежками історії 12:50 – 13:00 год.
18 Громадська організація «Київська спілка ветеранів війни з Росією» Наметовий табір «Молодий захисник» 13:00 – 13:10 год.
19 Громадська організація «СІМ» Настільна стратегічна гра «Чумаки» 13:10 – 13:20 год.
 

20

 

Громадська організація «Національний центр правозахисту» «Правосвідомість як фундаментальна засада формування громадянської свідомості молоді» 13:20 – 13:30 год.
21 Громадська організація «Школа медіа-патріотів» Табір медіа-патріотів 3 13:30 – 13:40 год.
22 Громадська організація «Молодіжний націоналістичний конгрес» Семінар «Школа українського лицаря» 13:40 – 13:50 год.
23 Громадська організація «Молодіжний націоналістичний конгрес» Мандрівний табір «Рейд» 13:50 – 14:00 год.
24 Громадська організація «Український легіон» «Нащадки вільних 2.0 Домедична допомога» 14:00 – 14:10 год.
25 Громадська організація «Український легіон» «Нащадки вільних 2.0 Фестиваль Герой моєї землі» 14:10 – 14:20 год.
26 Іванківська громадська організація «Центр розвитку громади» «По дві сторони війни» 14:20 – 14:30 год.
27 Громадська організація «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів антитерорестичної операції» «Кава разом з Шевченком»

 

 

 

14:30 – 14:40 год.
28 Громадська організація «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів антитерорестичної операції» Мітинг-реквієм «Хвилина пам’яті загиблих Другої Світової війни» у День пам’яті та примирення 8 травня 2019 р.

 

 

14:40 – 14:50 год.
29 Громадська організація «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів антитерорестичної операції» Спортивний турнір пам’яті Небесної сотні та Героїв АТО 14:50 – 15:00 год.