Оголошення

ОГОЛОШЕНО ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ на 2019 рік

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації запрошує громадськість та представників ЗМІ взяти учать у відкритому захисті конкурсних пропозицій, яке відбудеться 09 січня 2019 року з 10.00 години (початок реєстрації для ІГС із 9.30 год.) у приміщенні Київської обласної державної адміністрації (пл. Лесі Українки, буд. 1, каб. 740).

Звертаємо увагу учасників конкурсу, що порядок черги на відкритому захисті відповідає номеру реєстрації проекту. Під час захисту проекту керівник (представник) організації може використовувати друковану продукцію, відео- та аудіоматеріали,  інші матеріали.

Для виступу-захисту керівника (представника) організації на відкритому захисті відводиться 5 хвилин.

Контактна особа: Сакута Марія, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, секретар комісії, т. 285-58-86 або 0957731606, ел. адреса: molodkoda2017@gmail.com.

Перелік зареєстрованих проектних пропозицій від інститутів громадянського суспільства, допущених до публічного захисту у другому етапі обласного конкурсу з визначення проектів з національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Реєстраційний номер ІГС Назва проекту Орієнтовний час захисту пропозиції
1 ГО «ТСЗСУТВМФ «Цивільний корпус «Азов» «Школа лідерівіменіАксьона і Хоми» 10:10 – 10:20 год.
2 Громадськаорганізація «КлубВійськовоїСправи «SPOTTER» Змагання з динамічноїстрільби «SPOTTERDYNAMIC» 10:20 – 10:30 год.
3 «Молодіжневійськово-патріотичне-спортивно-туристичнеоб’єднання «Боривітер» Військово-спортивнізмагання «Кубок МВПСТК «Боривітер» 10:30 – 10:40 год.
4 «Молодіжневійськово-патріотичне-спортивно-туристичнеоб’єднання «Боривітер» «Вояцький дух» 10:40 – 10:50 год.
5 Громадськаорганізація «Захист прав молоді та релігійних громад» Національно-патріотичнатереновагра «Криївка УПА – 2019» 10:50 – 11:00 год.
6 Громадськаорганізація «Молодіжнийвійськово-патріотичнийспортивний клуб «Каскад» «Історико-пошуковаекспедиція «Закритісторінкиісторії. Шляхами атамана Зеленого» 11:00 – 11:10 год.
7 Всеукраїнськамолодіжнагромадськаорганізація «Молодь України за майбутнє» «Програмапатріотичноговихованнямолоді «Поколінняпатріотів» 11:10 – 11:20 год.
8 Громадськаорганізація «Валькірія» Культурно-просвітницькийісторичний фестиваль «Під Покровом Тризуба 2019» 11:20 – 11:30 год.
9. Громадськаорганізація «Молодіжнаорганізація «Молодь – майбутнєУкраїни» «Співпрацяпатріотів – Джура» 11:30 – 11:40 год.
10 Громадськаорганізація «Козацькийлицарський клуб» Спортивний та патріотично-мистецький фестиваль бойовихмистецтв «Булава» 11:40 – 11:50 год.
11 Громадськаорганізація «Козацькийлицарський клуб» Спортивно-патріотичнізбори «Карпатськасіч» 11:50 – 12:00 год.
12 Громадськаорганізація «Козацькийлицарський клуб» Західвихідного дня з вивченняісторіїкозацтва, українськихтрадицій «Дорогинськасіч» 12:00 – 12:10 год.
13 Громадськаорганізація «Українськеоб’єднанняучасниківбойовихдій та волонтерів АТО в м. КиєвітаКиївськійобласті» «Ми громадяниУкраїни» 12:10 – 12:20 год.
14 Громадськаорганізація «Історико-патріотичнетовариство «Росичі» «Фестиваль історичноїреконструкції «ФортецяБілої Церкви» 12:20 – 12:30 год.
15 Громадськаорганізація «Українськеоб’єднанняучасниківбойовихдій та волонтерів АТО в м. КиєвітаКиївськійобласті» Патріотизмкрізьвіки та покоління 12:30 – 12:40 год.
16 Громадськаорганізація «Альянс захисниківкраїни» «Special fors day – 2019» 12:40 – 12:50 год.
17 Громадськаорганізація «Почни з себе!» Стежками історії 12:50 – 13:00 год.
18 Громадськаорганізація «Київськаспілкаветераніввійни зРосією» Наметовийтабір «Молодийзахисник» 13:00 – 13:10 год.
19 Громадськаорганізація «СІМ» Настільнастратегічнагра «Чумаки» 13:10 – 13:20 год.
 

20

 

Громадськаорганізація «Національний центр правозахисту» «Правосвідомість як фундаментальна засада формуваннягромадянськоїсвідомостімолоді» 13:20 – 13:30 год.
21 Громадськаорганізація «Школа медіа-патріотів» Табірмедіа-патріотів 3 13:30 – 13:40 год.
22 Громадськаорганізація «Молодіжнийнаціоналістичнийконгрес» Семінар «Школа українськоголицаря» 13:40 – 13:50 год.
23 Громадськаорганізація «Молодіжнийнаціоналістичнийконгрес» Мандрівнийтабір «Рейд» 13:50 – 14:00 год.
24 Громадськаорганізація «Українськийлегіон» «Нащадкивільних 2.0 Домедичнадопомога» 14:00 – 14:10 год.
25 Громадськаорганізація «Українськийлегіон» «Нащадкивільних 2.0 Фестиваль Герой моєїземлі» 14:10 – 14:20 год.
26 Іванківськагромадськаорганізація «Центр розвиткугромади» «По двісторонивійни» 14:20 – 14:30 год.
27 Громадськаорганізація «Ірпінськаміськаспілкаветеранів та інвалідівантитерорестичноїоперації» «Кава разом з Шевченком»

 

 

 

14:30 – 14:40 год.
28 Громадськаорганізація «Ірпінськаміськаспілкаветеранів та інвалідівантитерорестичноїоперації» Мітинг-реквієм «Хвилинапам’ятізагиблихДругоїСвітовоївійни» у День пам’яті та примирення 8 травня 2019 р.

 

 

14:40 – 14:50 год.
29 Громадськаорганізація «Ірпінськаміськаспілкаветеранів та інвалідівантитерорестичноїоперації» Спортивнийтурнірпам’ятіНебесноїсотні та Героїв АТО 14:50 – 15:00 год.