ФІЗКУЛЬТУРНІ КАДРИ

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації проводиться кваліфікаційна атестація завідуючих відділами з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення

В Київській області організована відповідна робота по розвитку фізичної культури і спорту. Працюють 36 відділів з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення, з них 4 відділів у справах сім’ї, молоді та спорту.

Всього у сфері фізичної культури і спорту працюють 2669 штатних фізкультурних працівників, з них у сільській місцевості 738. Працівників з фізичної культури в навчальних закладах налічується 1351 в тому числі у сільській місцевості 593; керівників і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів 1011 працівника у сільській місцевості 564; в професійно технічних училищах 45 у сільській місцевості 1; вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації 80 в тому числі у сільській місцевості 12; вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації 88 працівників.

Методистів, інструкторів-методистів, інструкторів фізичної культури нараховується 95 у сільській місцевості 21, з них за місцем навчання громадян 12 у сільській місцевості 1, у дошкільних навчальних закладах 130 у сільській місцевості 23. Інструкторів з фізичної культури в сільських і селищних радах 53. Тренерів викладачів зі спорту 715 у сільській місцевості 44. Фахівців які проводять фізкультурно-реабілітаційну роботу серед людей з особливими потребами 24. Працівників спортивних шкіл (ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ) за винятком тренерів зі спорту налічується 198 у сільській місцевості 9. Працівників структурних підрозділів з фізичної культури і спорту органів виконавчої влади 64. Працівників фізкультурно-спортивних товариств і відомств 59, у сільській місцевості 5.