Сервісні центри МВС в Київській області

Головний сервісний центр МВС здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг. http://dnp.hsc.gov.ua http://facebook.com/hsc.gov.ua Повний перелік послуг: http://hsc.gov.ua/poslugi/

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 “Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ” на території Київської області створено – Регіональний сервісний центр (РСЦ) МВС та Територіальні сервісні центри (ТСЦ) МВС в Київській області.

Територіальні сервісні центри здійснюють прийом громадян з питань державної реєстрації, перереєстрації, оформлення безкоштовних договорів купівлі-продажу, зняття з обліку призначених для експлуатації на вулично-шляхової мережі загального користування транспортних засобів усіх типів. Прийняття іспитів, здійснення видачі та обміну посвідчень водія, а також внесення інформації у відповідні державні реєстри.

Шановні Громадяни! Якщо Вам необхідно отримати будь-які з вище перелічених послуг в територіальному сервісному центрі, Ви можете звернутися до любого з них, незалежно від вашої реєстрації та місця проживання.

Структура Регіонального сервісного центру МВС в Київській області

Сектор моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів

Сектор фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Сектор юридичного забезпечення

Сектор персоналу та зв’язків з громадськістю

Сектор режимно-секретного та документального забезпечення

Відділ організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання

Сектор технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами

Сектор інформаційної безпеки та довідкового забезпечення

Сектор організації закупівель

Сектор контролю за експлуатацією автотранспорту та господарської діяльності

Територіальний сервісний центр № 3241 (на правах відділу, с. Баришівка)

Територіальний сервісний центр № 3242 (на правах відділу, м. Біла Церква)

Територіальний сервісний центр № 3243 (на правах відділу, м. Бровари)

Територіальний сервісний центр № 3244 (на правах відділу, м. Васильків)

Територіальний сервісний центр № 3245 (на правах відділу, м. Вишгород)

Територіальний сервісний центр № 3246 (на правах відділу, с. Софіївська Борщагівка)

Територіальний сервісний центр № 3247 (на правах відділу, с. Макарів)

Територіальний сервісний центр № 3248 (на правах відділу, с. Гайшин)

Територіальний сервісний центр № 3249 (на правах відділу, с. Винарівка)

Розпорядок роботи для працівників регіонального сервісного центру МВС:
початок робочого дня о 9.00; обідня перерва з 13.00 до 13.45; кінець робочого дня – о 18.00, у суботу – о 16.45.

Напередодні святкових днів робочий день зменшується на годину.
Вихідні: неділя, понеділок та святкові дні.

Довідка про відсутність судимості

З 1 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка), здійснюється територіальними сервісними центрами МВС (далі — ТСЦ) та Департаментом інформаційних технологій МВС (інформація про отримання Довідки в ДІТ).

З 22 вересня 2017 року Довідка про відсутність судимості також надається онлайн.

Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.

Хто може отримати довідку про відсутність судимості?

Фізична особа, яка досягла 14-річного віку, має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе.

Довідку про несудимість у сервісних центрах МВС можна замовити у два способи

онлайн на сайті hsc.gov.ua

безпосередньо у зручному сервісному центрі МВС

Для замовлення довідки про несудимість ОНЛАЙН

Зареєструйся через Електронний цифровий підпис або Bank ID

Заповни електронну форму (вкажи, в якому ТСЦ зручно забрати готову довідку)

Отримай повідомлення про готовність документу або перевір статус готовності довідки онлайн

Забери довідку у обраному сервісному центрі МВС пред’явивши документ, що посвідчує особу Представника

У полі «Спосіб отримання довідки» оберіть у якому вигляді бажано отримати довідку:

електронний варіант – довідка надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу;

паперовий варіант – довідку можна забрати у бажаному сервісному центрі МВС.

 

Коли можна використовувати електронний варіант довідки?

учасники тендерних закупівель можуть замовити та подати довідку онлайн,  скориставшись ЕЦП;

Для замовлення довідки особисто у сервісному центрі МВС

Подати запит та отримати довідку про відсутність судимостей можна незалежно від місця реєстрації у зручному за місцем розташування сервісному центрі МВС.

Заявник під час подання запиту особисто пред’являє посадовій особі ТСЦ документ, що посвідчує його особу, та надає його копію.

У разі замовлення довідки у сервісному центрі МВС Представником необхідні такі документи:

документ, що посвідчує особу Представника;

оригінал та копія документа, яким уповноважено Представника;

заява та копія документа, що посвідчує особу, стосовно якої замовляється Довідка.

Довідка видається станом на дату здійснення перевірки фізичної особи.

Замовити Довідку в ТСЦ можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації.

Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора ТСЦ, на місці.

Телефон для довідок – 290 19 88.

У разі тимчасового або постійного перебування фізичної особи за межами держави відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, можна отримати в посольствах або консульських установах України.

На офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням  можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки, видані після 1 лютого 2017 року.

Наказ МВС України від 29 листопада 2016 року № 1256 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року №22/29890 «Про організацію доступу до відомостей персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України»

 

 ЗАПИТ

на отримання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально- процесуальним законодавством України

Прізвище (укр.)_______________________ Фамилия (рус.)_______________________ Ім’я (укр.)____________________________ Имя (рус.)____________________________ По батькові (укр.)_____________________ Отчество (рус.)_______________________ Якщо змінювалися прізвище, ім’я та по батькові – указати попередні: (укр.)_______________________________ (рус.) ________________________________ (укр.)_______________________________ (рус.) ________________________________ Дата народження __________________________________________________________ (число, місяць, рік) Місце народження ________________________________________________________ (населений пункт, район, область, країна) Громадянство ____________________________________________________________ (країна) Контактний телефон _______________________________________________________ До запиту додається копія документа ________________________________________ (паспорт, свідоцтво про народження, довідка) Мета запиту: (необхідне підкреслити) 1. Здійснення всиновлення, установлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу. 2. Оформлення документів в органи соціального забезпечення. 3. Оформлення візи для виїзду за кордон. 4. Надання в установи іноземних держав. 5. Оформлення на роботу. 6. Оформлення дозволу на зброю, оформлення ліцензії на роботу з вибуховими речовинами. 7. Оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами. 8. Для участі в тендері. 9. Оформлення громадянства. 10. Оформлення або поновлення документів. 11. Подання до військового комісаріату. 12. Пред’явлення за місцем вимоги. Я поінформований про те, що довідку отримаю _______________ 20__ року, у разі необхідності уточнення інформації _______________ 20__ року. ____ ______________ 20___ року ________________ ______________________ (підпис заявника) (ініціали та прізвище) Відмітка про отримання інформації Довідку отримав: _____________ ______________ ________________________ (дата) (підпис заявника) (ініціали та прізвище)