Статистичні дані

Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

По Київській області для призначення (відновлення) соціальних виплат звернулося 50 431 внутрішньо переміщених осіб.

Перевірки відомостей про фактичне місце проживання/перебування здійснено відносно 49 514 осіб, які звернулися для призначення (відновлення) соціальних виплат (98 %).

Комісіями з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам проведено 1358 засідань. Прийнято 44 676 рішень щодо призначення (відновлення) виплат і 4 317 рішень щодо відмови у призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, що складає 97 % до кількості поданих заяв.

 

Контроль за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

Територіальними підрозділами з питань соціального захисту населення проведено 54 770 перевірок місць фактичного проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб, робочими групами проведено 17 478 перевірок.

На підставі здійснених перевірок прийнято 9049 рішень щодо припинення соціальних виплат.

Виплата щомісячної адресної грошової допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

По Київській області щомісячна адресна допомога для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виплачується 45 тис. сімей. Загальна сума виплаченої у 2017 році допомоги – 156 млн. гривень.