Управління соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення)

Назва райміськуправлінь Прізвище,ім’я,

по-батькові

Дата народження Код Телефон
1.

Баришівський

Маценко Людмила Володимирівна 02.03.68 р. 045-76 5-25-86
2.

Білоцерківський

Толочко Володимир Миколайович 05.11.65 р. 045-63 9-09-91

9-18-62

9-09-23

3.

Богуславський

Даценко Леонід Олександрович 11.10.64 р. 045-61 5-16-64

ф.5-38-66

4.

Бориспільський

В.о. Пушкар Ірина Робертівна 23.04.66 р. 045-95 6-47-18
5.

Бородянський

Боженко Олена Анатоліївна 25.11.60 р. 045-77 5-15-49

ф.5-33-25

  6.

Броварський

Яіцька Лариса Петрівна 26.09.64 р. 045-94 5-45-47
7.

Васильківський

Київська Наталія Володимирівна 27.06.75 р. 045-71 2-40-88

ф.2-45-49

8.

Вишгородський

Лі Мідя Єненівна 16.09.72 р. 045-96 5-44-75
9.

Володарський

Ткаченко Ольга Іванівна 08.01.61 р. 045-69 5-14-83

ф.5-05-25

10.

Згурівський

Гузь Валентина Василівна 02.10.60 р. 045-70 5-12-30
11.

Іванківський

Терещенко Наталія Вікторівна 13.08.64 р. 045-91 5-17-77
12.

Кагарлицький

Дячок Оксана Іванівна 29.09.66 р. 045-73 5-15-49
13.

К-Святошинський

Черток Сергій Петрович 09.03.80 р. 044 424-10-95

ф.450-87-89

14.

Макарівський

Невмержицький Григорій Іванович 01.09.61 р. 045-78 6-09-49
15.

Миронівський

Майсус Ігор Петрович 19.11.64 р. 045-74 5-15-49

ф.5-11-62

16.

Обухівський

Білоконь Галина  Іванівна 045-72 5-03-54
17.

П-Хмельницький

Ясинчук Надія Юхимівна 09.05.60 р. 045-67 5-15-49

ф.5-28-34

18.

Поліський

Кульчицька Марія Іванівна 21.06.61 р. 045-92 5-16-23
19.

Рокитнянський

Телиуз Людмила Миколаївна 07.01.64 р. 045-62 5-15-49
20.

Сквирський

Рогоза Надія Анатоліївна 17.05.76 р. 045-68 5-34-70

ф. 5-16-41

21.

Ставищенський

Крук Роман Олексійович 02.05.56 р. 045-64 5-15-49
22.

Таращанський

Холмогорова Людмила Валеріївна 29.04.76 р. 045-66 5-15-49

ф. 5-15-65

23.

Тетіївський

Гринюк Юрій Михайлович 02.08.68 р. 045-60 5-15-49

ф.5-14-68

5-17-50

24.

Фастівський

Перга Валентина Петрівна 16.05.74 р. 045-65 5-12-61
25.

Яготинський

Сухенко Тетяна Петрівна 01.07.65 р. 045-75 5-61-27
26.

м. Березань

Божок Тетяна Віталіївна 07.12.69 р. 045-76 6-29-03
27.

м. Біла Церква

Мельніченко Галина Борисівна 15.05.67 р. 045-63 5-34-93
28.

м. Бориспіль

Даниленко Любов Володимирівна 17.11.62 р. 045-95 6-47-35
29.

м. Бровари

Петренко Алла Іванівна 19.04.60 р. 045-94 5-23-88
30.

м. Буча

Назаренко Ганна Василівна 22.01.49 р. 045-97 4-99-04

4-99-05

31.

м. Васильків

Бурсова Людмила Петрівна 21.05.58 р. 045-71 2-48-93

6-28-33

32.

м. Обухів

Циганок Ніна Антонівна 12.08.60 р. 045-72 5-65-69

520-94-47

33.

м. П-Хмельницький

Гуща Микола Валентинович 07.10.60 р. 045-67 5-18-11
34.

м. Ірпінь

Зброжек Петро Володимирович 19.07.60 р. 045-97 5-75-02
35.

м. Ржищів

Юхименко Надія Віталіївна 15.08.62 р. 045-73 2-14-40
36.

м. Славутич

Шаповал Наталія Олександрівна 05.05.76 р. 045-79 2-98-96
37.

м. Фастів

Кабанець Олександр Олександрович 17.02.74 р. 045-65 6-38-01

5-15-49

ф. 5-15-02