Перелік територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Список

директорів Територіальних центрів соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

№ з/п Назва ТЦ

РДА та МВК

Директор ТЦ Код Телефон
1. Баришівський Кутовий

Іван Іванович

045-76 5-26-39
2. Білоцерківський Горовий

Віктор Миколайович

045-63 8-25-43
3. Богуславський Олійник

Раїса Петрівна

045-61 4-27-91

ф. 5-19-91

4. Бориспільський Фесенко

Василь Григорович

045-95 9-10-18

ф. 5-16-66

5. Бородянський Слухай

Ніна Миколаївна

045-77 5-15-53
6. Броварський Козьменко

Тетяна Петрівна

045-94 6-72-99
7. Васильківський Рачківська

Тетяна Федорівна

045-71 6-26-64
8. Вишгородський Рудько

Наталія Петрівна

045-96 5-15-82

ф. 5-41-65

9. Володарський Тишук

Олександр Станіславович

045-69 5-14-83;

5-03-97

10. Згурівський Скринник

Микола Григорович

045-70 5-02-27
11. Іванківський Нестеренко

Наталія Миколаївна

045-91 5-32-44
12. Кагарлицький Вітоха

Тетяна Миколаївна

045-73 6-11-47

ф. 5-15-49

13. Києво- Святошинський Блик

Зінаїда Олександрівна

045-98 4-76-55;

4-14-10

14. Макарівський Доценко

Ольга Іванівна

045-78 5-45-05
15. Миронівський Федоренко

Наталія Іванівна

045-74 5-45-05
16. Обухівський Рохманюк

Олена Олексіївна

045-72 5-62-79
17. Переяслав- Хмельницький Іванченко

Микола Миколайович

045-67 2-51-31
18. Поліський Куделя

Микола Андрійович

045-92 5-14-60
19. Рокитнянський Денисенко

Інна Станіславівна

045-62 5-16-28
20. Сквирський Радчук

Світлана Петрівна

045-68 5-14-71
21. Ставищенський Погребешний

Сергій Леонтійович

045-64 5-23-49
22. Таращанський Шульга

Зінаїда Анатоліївна

045-66 5-27-82

ф. 5-15-49

23. Тетіївський Медведчук

Сергій Петрович

045-60 5-23-49

5-14-58

24. Фастівський Воровська

Людмила Олександрівна

045-65 ф.5-13-66

5-20-03

25. Яготинський Шмигановська

Валентина Іванівна

045-75 ф. 5-65-29

5-48-63

26. м. Березань Таран

Тетяна Павлівна

045-76 ф.6-25-57

д.6-24-62

27. м. Біла Церква Матусевич

Вікторія Валентинівна

045-63 6-40-78
28. м. Бориспіль Загородня

Наталія Іванівна

045-95 4-54-43

ф. 4-54-42

29. м. Бровари Лудченко

Діана Костянтинівна

045-94 5-31-89
30. м. Буча Жолуденко

Світлана Володимирівна

045-97 4-99-04
31. м. Васильків Дерлеменко

Наталія Володимирівна

045-71 2-46-21

ф. 2-48-93

32. м. Ірпінь Ничипоренко

Олена Іванівна

045-97 ф.5-46-39

5-31-38

33. м. Фастів Міщенко

Валентина Олександрівна

045-65 5-14-56
34. м. Ржищів В.о. Балкова

Наталія Олексіївна

045-73 2-15-99,

2-25-07

35. м. Обухів Матвійчук

Ольга Іванівна

044-72 6-40-30,

5-37-09,

ф.520-94-47