Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей

Інформація про забезпечення житлом учасників бойових дій, учасників Революції Гідності та членів їх сімей

Постанова КМУ від 20 лютого 2019 р. № 206 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей”

Постанова КМУ від 28 березня 2018 р. № 214 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей”

Постанова КМУ від 18 квітня 2018 р. N 280 “Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”

Постанова КМУ від 19 жовтня 2016 р. N 719 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей”

Надання грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО, інвалідам війни І-ІІ групи з числа учасників АТО

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 375-р Київській області виділено кошти за бюджетною програмою КПКВК 2511120 в сумі 23,8 млн. грн. для виплати грошової компенсації 38 особам.

На рахунки районних та міський управлінь соціального захисту населення кошти перераховано в повному обсязі. На спецрахунки 35 одержувачів в ПАТ «Ощадбанк» перераховано 21,7 млн. грн. (91%).

Основні причини не перерахування всіх коштів є блокування рахунків 2-ох управлінь соціального захисту населення за судовими рішеннями, перегляд рішень комісії щодо розміру грошової допомоги чи права на її отримання (1 особа).

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 673-р Київській області додатково виділено кошти за бюджетною програмою КПКВК 2511120 в сумі 16,5 млн. грн. для виплати грошової компенсації 22 особам. Кошти будуть перераховані на райміськфінвідділи після отримання з Мінсоцполітики помісячного плану асигнувань.

 

Стан придбання житла членам сімей загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО, інвалідам війни І-ІІ групи з числа учасників АТО

 

У 2016 році 61 особі (з яких інваліди війни І-ІІ групи з числа учасників АТО – 34 особи, член сім’ї загиблого військовослужбовця з числа учасників АТО – 27 осіб) була надана грошова компенсація на придбання житла.

Наразі житло придбано 57 особами.

Загальна чисельність отримувачів грошової компенсації, які не придбали житло –   4 особи (триває пошук відповідного житла та оформлення документів інвестування, інше).

У 2017 році із 38 осіб (з яких інваліди війни І-ІІ групи з числа учасників АТО – 26 осіб, член сім’ї загиблого військовослужбовця з числа учасників АТО – 12 осіб), яким надано грошову компенсацію на придбання житла, житло придбали 9 осіб.